Google I/O 2016 má své datum. Tentokrát bude Google hostit “na svém dvorku”

google io 2016

Sotva jsme vstřebali (někteří ještě vstřebávají) novinky z veletrhu CES 2016, je před námi další, tentokrát MWC v Barceloně. Ten bude probíhat mezi 22. a 25. únorem. Po MWC si na chvilku odpočineme od přívalu novinek, ale již v květnu se kolesa znovu roztočí. Google totiž opět uskuteční svou velkolepou konferenci Google I/O.

Android L byl představen minulý týden na vývojářské konferenci Google I/O

Díky nedávnému příspěvku na Google+ od CEO Googlu, Sundara Pichaie, již známe datum konání této velkolepé akce, která je pro nás, zaryté Androiďáky a Androiďačky, doslova nutností. Uskuteční se mezi 18. a 20. květnem a jako vždy zde Google shrne své úspěchy a dosažené mety, přičemž budou vzduchem létat miliardová čísla. Také pak prozradí, jaké novinky si pro nás připravil na následující rok a jaké již stihl dokončit. A jako obvykle bychom se měli dočkat developer preview nové verze systému Android.

rychlejsi_android

Letos ale bude oproti minulým ročníkům konference o něco zajímavější. K desátému výročí vývojářských setkání se Google rozhodl hostit konferenci na svém vlastním dvorku v Shoreline amfiteátru v Mountain View. A pokud nepatříte mezi těch několik šťastlivců, kteří se na konferenci budou moci dostavit osobně, budete moci sledovat přenos živě z pohodlí domova. Stejně jako v minulých letech.

Zdroj: Sundar Pichai G+

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)