[video] Google Glass – navigace v praxi a pracovní pohovor

google-glass-ico

Společnost Google se snaží připravované Google Glass zviditelnit kde to jen jde. K tomuto účelu používá i svojí stránku na sociální síti Google+, kde pod aliasem GoogleGlass zveřejňuje v náhodném časovém intervalu různá promo videa. Posledním takovým kouskem je ukázka navigačních schopností chytrých brýlí v podání tří členů týmu, který má na starosti celý projekt. Každý z nich zvolil jiný styl přepravy. První z nich použil auto, druhý jel na kole a třetí šel pěšky. Ukázka působí velmi dobře a pokud vše bude fungovat jako na videu, tak se máme na co těšit.

Get Directions [through Google Glass]

Get Directions [through Google Glass]

 

Druhým videem, které bylo nedávno zveřejněno, je video od GonzagueTV. V ukázce nám autoři ukazují vtipně podané interview s uchazečkou o zaměstnání. Vše je přitom točeno skrze Google Glass a vtipnou cestou je demonstrováno možné využití brýlí. Video je ve francouzštině, verzi s českými titulky naleznete zde.

GOOGLE GLASS: l’entretien d’embauche (Job Interview)

GOOGLE GLASS: l'entretien d'embauche (Job Interview)

 

Praktických ukázek již bylo dost, jediné co stále chybí jsou samotné brýle. Nezbývá nic jiného než doufat, že se jich dočkáme ještě koncem tohoto roku.

Zaujala vás videa? Našli byste praktické využití brýlí při navigaci?

Zdroj: YouTube, Google+

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)