Google Glass Explorer Edition se poprvé prodává jinde než v USA

Cena Google Glass může letos klesnout k 600 dolarům

Toužíte po chytrých brýlích Google Glass, ale nemáte trvalé bydliště v Americe? Začíná se vám blýskat na lepší časy. Google totiž poprvé umožňuje pořídit si chytré brýle i mimo USA. Stále se jedná o vývojářskou edici, nebo chcete-li, Explorer Edition. Pokud tedy máte zbytečných více než 30 tisíc Kč, můžete si jedny Google Glass pořídit.

Google Glass obroucky 7

Brýle se objevily v Google Play ve Velké Británii. Tamní obyvatele jistě nepotěší, že zatímco v USA jsou k mání za 1000 dolarů, v Anglii si je můžete pořídit za 1000 liber, což je o poznání více.

google glass explorer edition

O Google Glass je na všech námi pořádaných akcích enormní zájem. Případným zájemcům o koupi bychom však doporučili počkat. Pořízení Explorer Edition má největší smysl pro vývojáře, kteří by chtěli přispět svým obsahem. Nová technologie totiž zatím trpí několika mouchami, které Google před uvedením do prodeje jistě odstraní.

Google-I-O-13

Očekávaná konference Google I/O se koná již tento týden, uvidíme, zda se dočkáme finální verze, nebo budeme muset dále vyčkávat.

Zdroj: TechCrunch.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)