Google nabídne studentům a učitelům neomezený cloud zdarma

google-cloud

Data uložená v cloudu jsou stále oblíbenějším způsobem, jak nakládat s našimi soubory. Kromě zálohy nám totiž umožní přístup k souborům odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení. Provozovatelů cloudových řešení je mnoho, jedním z nich je i samotný Google se svou službou Drive. Ta v základu nabídne 15 GB zdarma pro všechny uživatele a další kapacitu lze relativně levně přikoupit. Velkou výhodu ale brzy budou mít studenti a učitelé – Google jim totiž nabídne neomezené úložiště, a to dokonce zdarma. Do tohoto programu se mohou zapojit pouze ti studenti a učitelé, jejichž škola bude mít s Googlem smlouvu. Nabídka se tedy netýká všech studentů a učitelů.

Google IT_GAFElogo

Google a neomezený Cloud zdarma pro studenty a učitele

A proč je Google tak štědrý? Jednoduše proto, aby naučil uživatele používat své řešení. Dá se předpokládat, že v řadě studentů je spousta potenciálních zákazníků služeb od Googlu a pokud si na dané prostředí zvyknou, je pravděpodobné, že jej budou používat po dostudování.

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)