Navštívili jsme Google byt, podívejte se na domácnost budoucnosti

Google byt

Společnost Google nedávno vytvořila byt v centru Prahy, do kterého umístila ty nejnovější technologie dostupné na dnešním trhu. Zajímá vás, jak může takový byt vypadat? Pokud ano, tak pro vás máme dobrou zprávu. Google byt jsme osobně navštívili a v tomto článku vám ho krátce představíme.

Google byt

Byt se nachází v Praze na Václavském náměstí. Umístěn je v šestém patře domu Diamant. Hned po vstupu bylo zcela zřejmé, že si Google dal na všem velmi záležet. Kromě moderního obýváku se v bytě nachází například také plně vybavená kuchyň či ložnice. Vše je samozřejmě laděno do klasických barev společnosti Google – červené, žluté, modré a zelené.

IMG_20140513_104446

V bytě se však nacházejí také nejnovější technologie od společnosti Google. Pro demonstraci jsou připraveny chytré brýle Google Glass, televizní kolík Chromecast či Chromebooky. Kromě možnosti vyzkoušení těch největších novinek na dnešním trhu nás celým bytem provedli klíčoví lidé ze společnosti Google, kteří zodpoví jakýkoliv váš dotaz.

Ve speciálním bytě se také dozvíte mnoho informací o známých a neznámých službách společnosti Google. Jako příklad lze uvést Art project či World Wonders.

Jestli je dům veřejně dostupný se nám bohužel zjistit nepodařilo. Podle všeho je potřeba vstup získat prostřednictvím speciální akce či soutěže na internetu.

Galerie:

IMG_20140513_105434

Líbí se vám Google byt?

Pokud si chcete vyzkoušet ty nejnovější technologické hity, tak se nezapomeňte zaregistrovat na akci Android RoadShow 2014!

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)