Google spustil Android Wear beta program: Prozatím pro jedny hodinky

android wear beta program

Android Wear je tři roky stará platforma, k dokonalosti má rozhodně daleko. Nyní Google oznámil, že spouští Android Wear beta program, jenže je tu jeden problém. Betaverze je extrémně limitovaná, a to pouze na jeden model chytrých hodinek.

Android Wear beta program je pouze pro LG hodinky

Beta program Android Wear je momentálně dostupný pouze pro majitele LG Watch Sport, novinky v systému Android Wear se točí kolem Androidu 8 Oreo. Systém na chytrých hodinkách se od své první verze v roce 2014 hodně změnil, teď budou pro některé uživatele novinky ještě dostupnější.

lg watch sport android wear beta LG Watch Sport dostává beta verzi Android Wear

První betaverze přináší aktualizaci na API 26, což hlavně znamená podporu k oznamovacím kanálům, které známe z Androidu Oreo. Druhá hlavní novinka je omezení aplikací na pozadí. To je na chytrých hodinkách hodně užitečná funkce, jelikož se tím může značně vylepšit výdrž na jedno nabití.

Pokud tedy máte LG Watch Sport, můžete zamířit na stránky Googlu a zaregistrovat se do testování, aktualizace se pak automaticky stáhne. Jde ale o beta verzi, takže se můžou vyskytnout s novými funkcemi různé chyby.

Měl by podle vás Google více zapracovat na systému Android Wear?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)