Gameloft představil nový trailer na hru Blitz Brigade – Chtěli byste Team Fortress 2 v telefonu, či tabletu?

blitz brigade

Bylo by skvělé, kdyby studio Valve přineslo nějakou ze svých parádních her na Android, nemyslíte? Ale počkat, něco tu přece jenom možná je. Vypadá to jako Team Fortress 2, zní to jako Team Fortress 2, ale není to Team Fortress 2. To, co vidíme v traileru, je ve skutečnosti nová hra od Gameloftu Blitz Brigade. Nerad bych ale nějak hanil Gameloft, jelikož jsem rád za každou pořádnou hru na Android a Blitz Brigade na jednu z těch pořádných rozhodně vypadá.

Blitz Brigade — Teaser Trailer — iOS/Android

Blitz Brigade -- Teaser Trailer -- iOS/Android

Team Fortress 2 má svou specifikou animovanou grafiku a zdá se, že s Blitz Brigade si budou tyto hry podobné ve více směrech. Jedná se tedy o novou, multiplayerovou hru s pěti herními charaktery, které se budou na bojišti vzájemně doplňovat. Trailer nám ukazuje mnoho vozidel, vrtulník a spoustu zbraní, avšak reálné záběry ze samotného hraní prozatím nikoliv.

blitz brigade

Pravý Team Fortress 2 je velmi populární hra, kterou si na Steamu můžete stáhnout zcela zdarma, což samozřejmě znamená přítomnost mikrotransakcí. Se stejným systémem bychom se mohli setkat i v Blitz Brigade.

Zdroj: DroidGamers, AndroidPolice

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)