Galaxy Note8 by mohl přijít na trh dříve, než se čekalo

phablet galaxy note8

Note8 by mohl přijít o něco dříve, než se očekávalo. Samsung měl předělat svou strategii vydání telefonu, a to na začátek září. Jedním z hlavních důvodů má být to, že duo telefonů Galaxy S8 a Galaxy S8+ se neprodává v posledních týdnech tak dobře.

Galaxy Note8 by mohl přijít dříve kvůli horším prodejům Galaxy S8

Hlavním důvodem, proč měl Samsung změnit strategii, je to, že Galaxy S8 se tak moc dobře neprodává. I když v recenzích dopadl telefon perfektně a vypadalo to na úspěch, tak v posledních týdnech jsou prodeje neuspokojivé. Zatím prodal Samsung “pouze” 9,8 milionů Galaxy S8 a S8+. To je znatelně méně, než kolik tomu bylo u Galaxy S7 a S7 Edge, který za stejnou dobu v minulém roce prodal již více než 12 milionů kusů.

Bude takto vypadat Galaxy Note8? Bude takto vypadat Galaxy Note8?

Dalším důvodem, proč by se měl Note8 dostat na trh dříve, je vydání nového Apple iPhone, který má podle spekulací být evoluční. Není proto divu, že se Samsung obává, jedním z řešení, jak odklonit část zákazníků, je vydat telefon dříve. Samozřejmě uspíšit vydání telefonu může způsobit i problémy, stačí si vzpomenout na telefon Galaxy Note7. Apple iPhone 8 by se měl globálně na trh dostat v listopadu, což by dávalo Samsungu náskok dva měsíce.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

0.2
  • Displej 5.8, 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED, 570 ppi
  • Procesor Samsung Exynos 8895
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3000 mAh
  • Cena od 7 699 Kč

Těšíte se na Galaxy Note8? Překvapily vás nižší prodeje Galaxy S8?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)