Dvě videa od Asusu před blížícím se MWC 2012

asus_logo1

Společnost Asus nás ráda napíná a nutí se těšit na nové produkty. Vypadá to, že tato firma má v rukávu další novinky, na což poukazují dvě vydaná videa.

První video s názvem “divided we stand, together we rock”, kde vystupují tři různě veliké postavičky, které se nakonec poskládají do jedné, napovídá, že by Asus mohl představit očekávaný mobil/tablet Padfone, díky kterému je možné připojit mobilní telefon přímo do docku a získat tak plnohodnotný tablet.

Druhé video nazvané “twice the detail, twice the fun” (dvakrát více detailů, dvakrát více zábavy) zase zobrazuje  nádobu, do níž se vměstnají barevné kuličky, které představují barevné pixely. Nakonec se zjeví jakási úvodní obrazovka podobná z tabletů, což nejspíše znamená, že video poukazuje na změny ohledně displeje. Znamená to tedy, že Asus představí tablet s FullHD rozlišením? Bude se jednat o vylepšený Prime s označením TF300T nebo TF701?

Odpovědi na tyto otázky se dozvíme již zanedlouho z Barcelony – zůstaňte naladěni.

zdroj: androidcentral.com, android.collected.info

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

asus zenfone 9

4 důvody, proč si koupit ASUS Zenfone 9

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
2 min. uložit na později

Komentáře (0)