Menu

Dungeon Hunter 3 má konečně multiplayer

Dungeon Hunter 3 ušel od vydání již dlouhou cestu a když jsme vám o něm říkali v Pařbě na víkend, vytýkali jsme mu hlavně absenci multiplayeru. Vypadá to, že Gameloft si nedostatek uvědomil a i když trošku pozdě, tak ho napravil. Nový update, kromě oprav různých chyb, přináší hlavně multiplayer, a to hned ve dvou módech. Prvním módem je spolupráce, ve které to s nějakými kamarády můžete natřít všem stvůrám společně, a druhým je postavit se sám jinému hráči a dokázat si, že jste nejlepší hrdina v okolí. Multiplayer hru určitě obohatil a pozvedl ji o další kus výše.


Dungeon Hunter 3
Gameloft
Verze1.3.4 (23. 7. 2012)
Velikost991 MB
2.2+


Zdarma

 

Komentáře

Kvirda

Kvirda

24.7.2012 15:54

no super :) hra je pohodová až na ty areny no :) jinak může mě někdo vysvětlit jak je možné když to instaluji do své Xperie P tak to má 2,14 gb ? to není první hra co je takhle velká jediná hra která souhlasí velikostně s popisem je nova ta má 2,10 GB..má někdo radu či zkušenost ? děkuji :)

kozec

kozec

24.7.2012 17:35

Gameloft má pre každé zariadenie inú sadu dát, malé textúry a lowpoly modely pre staršie hračky a gigabajtové balenia pre nové a výkonné mašiny.

RSS (komentáře k článku)