Design Huawei P30 známe již ze všech stran: 4 fotoaparáty i minimální výřez

design huawei p30 pro

Před více než měsícem jsme se poprvé mohli podívat na přibližný design Huawei P30 a P30 Pro. Dnes se o další únik postaral známý výrobce obalů – Spigen. Díky tomu se také můžeme podívat na design chystaných telefonů ze všech stran.

Design Huawei P30 poodhalen s předstihem. Překvapení se nekoná

Na nových renderech si můžeme všimnout toho, že Huawei P30 Pro bude mít celkem 4 fotoaparáty ve vertikální poloze. Nebude chybět ani duální blesk. Čtečka otisků prstů bude v displeji na obou modelech. Klasická verze Huawei P30 bude mít 3 hlavní fotoaparáty.

huawei p30 predni strana

 

Na přední straně si můžeme všimnout minimálních rámečků s malým výřezem ve tvaru kapky. Společnost Huawei prozatím neplánuje žádné experimenty typu průstřel nebo vysunovací mechanismus. Na druhou stranu tento typ výřezu je pro velké množství uživatelů nejlepším řešením. Další zajímavostí je to, že Huawei P30 má na renderech kromě USB-C i 3,5mm audio konektor. U Pro verze audio jack není.

Poslední zajímavostí je datum na telefonu – 28. března. Huawei totiž včera oznámil, že řada P30 se představí na konci března v Paříži. Je tak dost možné, že akce bude přímo 28. března. Na veletrhu MWC 2019 se bude Huawei věnovat ohebnému telefonu a 5G technologiím.

Jak se vám líbí design Huawei P30?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek