Obchod Play 4.0: podívejte se na úvodní obrazovku nové verze!

googlepĺay4_ico

Posledním dílkem skládačky, která odpovídá na otázku, jak bude vypadat nový Obchod Play, se objevil včera na sociální síti Google+. Zaměstnankyně YouTube jménem Eileen Rivera zveřejnila snímek obrazovky dosud nespatřené úvodní stránky Obchodu Play 4.0.

Design odpovídá obrázkům, pořízeným z ostatních sekcí dříve uniklého testovacího sestavení (viz zprávička ze 21. března Unikla nová verze Obchodu Play s novým vzhledem!), ve kterém ale úvodní obrazovka nefungovala. Pokud budeme ignorovat podivné šrafování v panelu akcí, jedná se o poměrně velké zlepšení proti stávající verzi.

Úvodní obrazovka Obchodu Play 4.0 Úvodní obrazovka Obchodu Play 4.0

Zvláštností na snímku je logo v levém horním rohu s vyobrazením psí misky s kostí, což je odkaz na “dogfooding” – termín, jež Google používá k označení interního beta testování. Je více než pravděpodobné, že Eileen Rivera neměla právo tento obrázek pustit na veřejnost, což potvrzuje i skutečnost, že byl několik hodin po zveřejnění stažen.

Každá sekce dostala novou ikonu, všechny jsou nyní v plochém jednobarevném provedení, které jsme nikdy předtím neviděli. Takřka jistě se jedná o výrazně novější verzi, než ze které pocházely předchozí obrázky.

Bohužel je stále k vidění ošklivé šrafování v horním panelu akcí, ale předpokládáme, že to bude do finální verze vyřešeno – přeci jen se stále díváme na nedokončené sestavení.

Podívejte se na představení předchozího uniklého sestavení v podání redaktorů serveru Droid Life.

Preview: Google Play Store Version 4.0

Preview: Google Play Store Version 4.0

Zdroje: Android Police, AndroidSPIN a Android Central.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek