Menu

Obchod Play 4.0: podívejte se na úvodní obrazovku nové verze!

Posledním dílkem skládačky, která odpovídá na otázku, jak bude vypadat nový Obchod Play, se objevil včera na sociální síti Google+. Zaměstnankyně YouTube jménem Eileen Rivera zveřejnila snímek obrazovky dosud nespatřené úvodní stránky Obchodu Play 4.0.

Design odpovídá obrázkům, pořízeným z ostatních sekcí dříve uniklého testovacího sestavení (viz zprávička ze 21. března Unikla nová verze Obchodu Play s novým vzhledem!), ve kterém ale úvodní obrazovka nefungovala. Pokud budeme ignorovat podivné šrafování v panelu akcí, jedná se o poměrně velké zlepšení proti stávající verzi.

Úvodní obrazovka Obchodu Play 4.0

Úvodní obrazovka Obchodu Play 4.0

Zvláštností na snímku je logo v levém horním rohu s vyobrazením psí misky s kostí, což je odkaz na “dogfooding” – termín, jež Google používá k označení interního beta testování. Je více než pravděpodobné, že Eileen Rivera neměla právo tento obrázek pustit na veřejnost, což potvrzuje i skutečnost, že byl několik hodin po zveřejnění stažen.

Každá sekce dostala novou ikonu, všechny jsou nyní v plochém jednobarevném provedení, které jsme nikdy předtím neviděli. Takřka jistě se jedná o výrazně novější verzi, než ze které pocházely předchozí obrázky.

Bohužel je stále k vidění ošklivé šrafování v horním panelu akcí, ale předpokládáme, že to bude do finální verze vyřešeno – přeci jen se stále díváme na nedokončené sestavení.

Podívejte se na představení předchozího uniklého sestavení v podání redaktorů serveru Droid Life.

Zdroje: Android Police, AndroidSPIN a Android Central.

 

Komentáře

Booczech

Booczech

8.4.2013 12:35

Vzhled aplikace me nijak netankuje. Spis by me potesilo kdybych si mohl zobrazit sve koupene aplikace…

kozaa

kozaa

8.4.2013 12:38

Možná si zvyknu, ale příjde mě to ted lepší. Konkrétně ta úvodní obrazovka. Není co měnit, ale třeba mě to příjemně překvapí. Mě by taky asi nejvíc potěšilo, abych si mohl zobrazit koupené aplikace. Mám jich docela dost a už se v tom nevyznám.

Orbit09

8.4.2013 12:39

To vypadá velice zajímavě. Kdy to vyjde?

Sheva

Sheva

8.4.2013 12:03

Nejak se mi libi nynejsi vzhled. Spise bych ocenil plnou podporu obchodu a mit vsechen obsah.

bizzi

8.4.2013 12:27

je to dětský!

Anonym

Anonym

8.4.2013 12:52

tak to je přímo hnus.stávající verze se mi líbí víc.ale proti gustu…je pravda,že by se měli zaměřit spíš na funkce.to asi uživatele pálí víc.

kosta

kosta

8.4.2013 14:49

jak to myslíte s tím zobrazením zakoupených aplikací? já je mám normálně v záležce VŠE – je fakt že tam jsou i všechny free věci co jsem kdy na jakékoli zařízení nainstaloval, takže je to pěkně dlouhé, ale která z aplikací je zakoupená a která byla zdarma tam vidět je. U právě nainstalovaných věcí to ale rozlišit neumím – ale nijak moc mi to nevadí, i když odinstaluju věc zaplacenou, můžu ji instalovat kdykoli v budoucnu zdarma, pokud bych třeba zjistli že se bez ní neobejdu.

takže za mne by to chtělo přidat pouze nějaké filtry kterými bych prohlížel jen co je zakoupené, nebo jen co bylo zdarma.

kozaa

kozaa

8.4.2013 16:26

kosta: Myslím to přesně tak jak to píšu. Ano je tam položka vše, ale jak jsi napsal jsou tam naprosto všechny aplikace co jsem kdy instaloval a rolovat seznamem půlhodiny někam dolů to neni moc OK. Chci prostě položku KOUPENO a tam to budu mít krásně vyřádkovaný.

Aleq

Aleq

8.4.2013 16:57

Kozaa> Alespon prozatimni reseni pres aplikaci 3. strany: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.lowpingerz.mypurchases

fotr - Kumquat AOKP ICS, Robyn MiniCM9

8.4.2013 18:42

Jak píše Aleq, My Purchases je jedna možnost, druhá je podívat se do Google Wallet -> Transactions

FILIPSN007

FILIPSN007

8.4.2013 18:54

Vzhled se mi hodně líbí. Konečně by zde v ČR mohli být povoleny další služby Googlu.

unavix

unavix

9.4.2013 9:14

Pro mě za mě ať je to třeba jen černobílé a textové ale ať uvolní kompletní obsah pro čr včetně filmů,hudby a nákupu železa.

Tomas

Tomas

19.4.2013 18:39

tak asi po tydnu pouzivani jsem to odinstaloval…pripada mi to vzhledove jak neaka nedodelana betaverze….proc mam mit HD rozliseni a na uvodni obrazovce jen CTYRI!!! ikony, co to jako je? a este jedna z nich se na me tlemi ten dement z Alza.cz!! GRRRRRR nesnasim :)

RSS (komentáře k článku)