Co Samsung rozbalí na veletrhu IFA 2012? Bude to Galaxy Note II?

Samsung_Mobile_Unpacked_IFA

Samsung začal posílat první pozvánky na veletrh IFA 2012 (Internationale Funkausstellung Berlin) v Berlíně, respektive na svou akci “Unpacked 2012”, kterou plánuje dva dny před zahájením – tedy na středu 29. srpna v 19:00 (původně se předpokládalo, že Samsung svou akci naplánuje na 30. srpna). Zahraniční média spekulují o tom, co vlastně Samsung “rozbalí”.

Většina analytiků, v čele se serverem SamMobile, se shoduje, že na této akci bude prezentován nástupce populárního “tabletofonu” Galaxy Note II, přičemž tuto domněnku mnozí zakládají na pozvánce – vyobrazená kouzelnická hůlka prý zastupuje po Note typický stylus S-Pen.

Pozvánka na Samsung Unpacked 2012

Pozvánka na Samsung Unpacked 2012

Podle posledních informací bude Galaxy Note II větší než jeho předchůdce, nicméně měl by být tenčí. Další zvěsti tvrdí, že zásadní novinkou bude pružná obrazovka s úhlopříčkou 5,5 palce a rozlišením 1280 x 720 bodů, jiné zdroje hovoří o novém čtyřjádrovém procesoru Exynos taktovaném na 1,6 GHz, 13Mpx fotoaparátu, 4G LTE konektivitě a vzhledu, vycházejícím z Galaxy S III. Předpokládá se, že Samsung Galaxy Note II ponese označení GT-N7100 a poběží na něm Android 4.1 Jelly Bean.

Co byste chtěli od společnosti Samsung vidět ještě v letošním roce? Podělte se o svá očekávání v diskuzi pod článkem!

Zdroje: SamMobile, Droid-Life, Talk Android.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)