Menu

Čínský falešný obchod s Androidy prodává i produkty Apple

V Číně se příliš nepsanými pravidly neřídí, což jsme mohli sledovat již mnohokrát. K dostání jsou čínské kopie snad všech telefonů, mezi kterými nechybí ani výrobky od společnosti Apple. Brian Glucroft na svém blogu zveřejnil zajímavé zjištění, že v Číně se nachází falešný obchod Androidů. To by vcelku nebylo nic zvláštního, protože Google v Číně oficiální “Android store” neotevřel, tento se však pyšní také prodejem konkurenčních výrobků od společnosti Apple, jako iPhony, iPady a iPody.

Obchod se nalézá ve městě Nanping. Místní obchodník tak spojil dva největší rivaly – produkty Apple a Android zařízení pod jednou střechou.

Co si myslíte o podobných kauzách v Číně?

zdroj: isidorsfugue.com

 

Komentáře

Adam

Adam

25.3.2012 9:21

Ehm. Často chodím do ElGiganten, SIBA, MediaMarkt, Expert. A všechny taky prodávají android & apple pod jednou střechou. Jen to jsou originály. Asi jsem vstal příliš brzo a tento článek nepochopil…

S.hort.Y

S.hort.Y

25.3.2012 10:18

Co mě ale zaráží nejvíc je ta reklama na Home Credit na spodní fotce.. :-D

Lukáš

Lukáš

25.3.2012 10:20

A co je potom Electroworld? Mobilpohotovost? Operátorské prodejny (krom O2)? Stále nechápu, co je na tom tak vyjímečného…

tomaskobr.lbc

tomaskobr.lbc

25.3.2012 11:32

Asi je to ukázka toho jak by to tu na Androidu vypadalo, když by každý psal o ničem.Jinak tomu nerozumím. V článku je psáno, že o plagiátorství v číně víme všichni a vlastně se tomu nedivíme. Takže to nebude stěžejní informace. Když o tom všichni víme tak co by to bylo za novinku?
A že prodává Androidy a jablka pod jednou střechou?? To mne tak překvapilo, že jsem z toho neusnul.
Myslím si, že za každou cenu nemusí být určitý počet nových článku. Lepší bude, držet se kvality, než kvantity.

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 20

25.3.2012 11:58

Díky za komentáře.
Ve zprávičce mi šlo o to, že ten obchod je zvenku maskován jako prodejna androidích zařízení (viz fotka), přesto se v něm prodávají vesele věci do Applu. Působí to stejně, jako kdyby v prodejně Ferrari najednou stálo BMW.

Mělo to být jen zprávička pro pobavení a rozptýlení, přesto chápu, že to někoho příliš neoslovilo.

Jsem proto rád za Vaši zpětnou odezvu, díky které můžeme obsah ještě zlepšovat.

Lukáš

Lukáš

25.3.2012 12:44

Možná číňanů došlo, že tablet jedině iPad :D :P

RSS (komentáře k článku)