Chytré hodinky Samsung Galaxy Gear – známe specifikace a prostředí.

RAM4d6716_galaxy_gear_2

Samsung si na začátek září připravil minimálně dvě lahůdky, které představí světu – tabletotelefon Galaxy Note III a chytré hodinky s názvem Gear. O zmíněném telefonu toho víme již poměrně dost, o hodinkách už jsou informace o poznání chudší. Díky serveru Android Headlines ovšem můžeme nahlédnout pod kapotu a ukázat si, jaký hardware by se měl v těchto hodinkách skrývat. A nutno uznat, že jsou parametry slušné. Informace se budou zobrazovat na 2,5″ OLED displeji s rozlišením 320 x 320 pixelů, hodinky budou poháněny dvoujádrovým procesorem Exynos 4212 s frekvencí 1,5 GHz, 1GB RAM pamětí a disponují 8/16GB vnitřním úložištěm, 4MPx kamerou s 720p videem, technologií Bluetooth 4.0 a NFC. V útrobách by měl podle všeho běžet systém Android Jelly Bean, ale jestli 4.2, nebo 4.1, zatím nevíme.

samsung-gear-myvouchercodes

I když není tento hardware oproti dnešním mobilům střední či vyšší třídy žádný zázrak, spousta z nás vlastní ještě smarpthone s jednojádrovým procesorem a 512MB pamětí RAM. Pokud si říkáte, k čemu je dobrá technologie NFC v hodinkách, tak vězte, že kvůli rychlejšímu spárování přes Bluetooth. Prostě se jen přiblížíte s telefonem a hotovo.

Na svět unikly také screnshoty z aplikace Gear Manager, která se postará o spárování telefonu s hodinkami a jejich správu.

galaxy-gear-app-screenshot-leak-556x465

zdroj: androidheadlines.comandroidheadlines.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)