Menu

Balonková soutěž o Samsung GALAXY S4

Komerční článek

Nový smartphone Samsung GALAXY S4  je ve hře na facebookové stránce společnosti Samsung http://www.facebook.com/samsungczsk. Stačí kliknout na letící balonek a správně odpovědět na soutěžní otázku. Hraje se celkem o čtyři kusy této novinky!
Soutěž probíhá ve dvou kolech a telefon můžete vyhrát v každém z nich. První kolo končí v pondělí 17. června. Druhé začíná ve středu 19. června a potrvá až do 26. 6. Pro účast v soutěži je nutné na vlastním facebookovém profilu povolit aplikaci „Chyť balónek“, dostupnou skrze webovou stránku. Pak už stačí jen chytit balonek, správně odpovědět na soutěžní otázku a nový Samsung GALAXY S4 může být Váš. Soutěže se mohou zúčastnit občané ČR nebo SR starší 18 let.

Samsung GALAXY S4 má mnoho předností, díky kterým si ho zamilujete. Jako první na světě je vybaven 5″ Super AMOLED displejem ve full HD rozlišení, který nabízí rozlišení 441 bodů na palec, takže kvalita obrazu je skutečně fantastická. Displej je prostorný, což oceníte nejen při sledování filmů nebo prohlížení fotografií, ale také při psaní zpráv nebo čtení knih a časopisů. Pro uživatele si Samsung přichystal i malý bonus v podobě ročního předplatného týdeníku Reflex zdarma. Ten je ke stažení na SamsungApps.

Samsung-samsung-galaxy-s4-soutez-svetandroida

Vylepšený software telefonu nabízí také snadnější ovládání pomocí funkce „Bezdotykový náhled“, která umožňuje krátkým podržením prstu před obrazovkou snadno a pohodlně zvětšovat obsah a fotografie, zobrazovat náhledy e-mailů a rychle vytáčet telefonní čísla, nebo funkce „Bezdotykové ovládání“, při kterém můžete ovládat telefon pouhým mávnutím rukou nad obrazovkou, aniž byste se jí museli dotknout.

Nechybí ani řada fotografických funkcí, které umožňují snímky různými způsoby nejen upravovat, ale také pořizovat. S funkcí „Oboustranný snímek“ můžete současně fotografovat fotoaparátem umístěným vpředu (2 Mpix) i vzadu (13 Mpix). „Akční snímek“ vám umožní zachytit celé dění na jediné nepřetržité časosběrné fotografii. Funkce „Zvuk a foto“ ukládá zvuk při stisknutí spouště. A pokud chcete pořídit sérii snímků a vybrat jednu část fotografie, která se bude pohybovat, zatímco ostatní zůstanou nehybné, vyberte funkci „Animovaná fotografie“.

Více informací o Samsung GALAXY S4 získáte na www.samsung.cz

Komerční článek

 

Komentáře

Sleep_Walker

Sleep_Walker

18.6.2013 12:33

Soutezni aplikace chce pristup k seznamu mych pratel, proc? Proc musim mit pocit, ze akce tohoto typu zase akorat sbira data? Chtel jsem si zasoutezit ci zahrat, ale tohle me dneska vazne znechutilo ;/

FrantaH.

18.6.2013 13:13

Plně souhlasím

Booczech

Booczech

18.6.2013 13:43

Myslim si, že pro hodne lidi to bude velmi drahe NEvyhrani Galaxy S4:D
Mimochodem už jen ta nemoznost ucastnit se souteze bez facebooku napovida, ze vlastne nejde o zadnou soutez, ale o maskovany datamining…

Jirka K.

Jirka K.

18.6.2013 14:29

Tak si stáhnou nějaké informace, které už beztak dávno mají. Tyhlety věci jsem přestal dávno řešit. A navíc, tu S4 byste chtěli zadarmo nebo jak? :)

Kuba

Kuba

18.6.2013 14:35

Je to soutěž, takže zadarmo. A Facebook jsem nikdy neměl, nemám a mít nebudu. “Soutěže”, kde je podmínkou mít Facebook, jsou divné.

n7610

n7610

18.6.2013 16:04

stránka je nedostupná

Jan Kolegar

18.6.2013 20:30

to n7610: stranka je nedostupna jen z mobilu, v PC je to v poradku.

Lenka

Lenka

18.6.2013 23:14

Som z neho paf… :-)

RSS (komentáře k článku)