Bad Piggies dostupné v Play Store

bad piggies

Bad Piggies – Dlouho očekávaná hra od studia Rovio, které je známo především díky veleúspěšné hry Angry Birds, je nyní dostupná na Google Play Store. Ke stažení jsou hned dvě verze, jedna klasická a jedna HD a obě jsou zdarma!

bad piggies

Pokud ještě nevíte o co ve hře jde, tak vězte, že se vžijete do role protivníků známých z Angry Birds, tedy do prasat. Nyní však prasata nebude vystřelovat. Vaším úkolem je sestavit si vlastní “vozidlo” a s ním se přepravit přes danou trasu až k vejcím rozzuřených ptáků. Základní verze hry obsahuje 60 různých map, 4 sandbox mapy, kde si můžete rozvíjíte vlastní tvořivost ničím neomezenou tvorbou vlastních “vozidel”, 33 různých dílů, které můžete kombinovat a vytvářet z nich různé vznášedla, auta a podobné. Hra toho nabízí mnohem víc, ale na to už není čas, jde se hrát, protože Bad Piggies slibuje kupu zábavy!

Bad Piggies official gameplay trailer

Bad Piggies official gameplay trailer


Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

roc

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 40

Hry David Zmuda David Zmuda
2 min. uložit na později
pařba 3

Pařba na víkend III.

Hry Milan Menšík Milan Menšík
2 min. uložit na později

Komentáře (22)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek