ASUS PadFone 2 dostává aktualizaci na Jelly Bean 4.1.1

asus-logo

Asus PadFone, jedinečný koncept spojující telefon a tablet. První model si získal poměrně velkou popularitu, přesto kvůli ceně a některým slabinám si příliš svých uživatelů nezískal. V říjnu letošního roku byla oznámena druhá generace, která přinesla řadu vylepšení, na druhou stranu také zklamání kvůli absenci podpory dokovací klávesnice. Nový PadFone 2 byl představen se systémem Android 4 Ice Cream Sandwich, ale bylo jasné, že se společnost pokusí co nejdříve dostat na nejnovější model svého portfolia Android 4.1 Jelly Bean (i když 4.2 by taky nebylo špatné).

asus-padfone2-jellybean_1

Opět se potvrzuje, že společnost Asus je výrobcem, který o své zákazníky pečuje velmi dobře a aktualizace na nejnovější verze systému Android dokáže zákazníkům servírovat v rozumném časovém horizontu. OTA aktualizace začala v Asii, na ostatní trhy se teprve dostane.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)