Výrobci Android telefonů reagují na nový kryt od Applu. Vysmívají se

apple kryt

Pokud sledujete novinky týkající se nejen Androidu, ale také konkurenčních operačních systémů a telefonů s nimi spojenými, pak jste jistě zaznamenali nově představený “battery” kryt pro iPhone 6 a iPhone 6S. Tento kryt uživatelům “jablečného” telefonu nabídne mnohem lepší výdrž, ovšem za cenu nepříliš oslnivého vzhledu. Apple si s představením nového krytu vysloužil kvůli jeho velmi zajímavého vzezření vcelku slušnou dávku kritiky a výsměchu. Zapojily se i společnosti LG a Asus, které na svých Twitter účtech nasdílely posměšné příspěvky (především společnost LG).

mashable

Společnost Asus zase porovnala výdrž svého telefonu ZenFone Max, který nabízí 5000mAh baterii, s výdrží iPhonu 6 s battery krytem. Podle společnosti Asus poráží Zenfone Max konkurenční iPhone ve výdrži při volání, surfování internetem a přehrávání videa.

Z Twitter účtu společnosti Asus

asus apple

Co se týče společnosti LG, ta naráží především na vzhled, neboť jejich prezentovaná vlajková loď disponuje o něco menší kapacitou (3 000 mAh) než iPhone s “battery krytem” od Applu (3492 mAh).

A zde příspěvek z Twitteru společnosti LG

lg v10

Zdroj: AndroidAuthority.com

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)