Asistent Google už je i ve sluchátkách: Tohle jsou Bose QC 35 II

asistent google bose qc 35 2

Před několika dny se objevily na internetu první informace o sluchátkách, která podporují Asistent Google. Nejprve jsme měli informaci o sluchátkách, které měl vyrábět Google, později se objevily i třetí strany jako třeba známý výrobce Bose. A právě od tohoto výrobce se dnes představily Bose QuietComfort 35 II. Jedná se tak první sluchátka s podporou chytrého asistenta od Googlu.

Asistent Google se poprvé objeví v Bose QuietComfort 35 II

Druhá generace známých sluchátek umožní využít chytrého asistenta například k přehrávání hudby, předčítáním zpráv a samozřejmě také bude asistent odpovídat na různé otázky. K aktivací se bude používat tlačítko, které je na sluchátkách. Dobré je, že když uživatel nebude chtít asistenta využívat, tak se tlačítkem bude dát upravovat aktivní potlačení okolního hluku.

Bose QC 35 II jsou dostupné ve dvou barvách, a to černé a stříbrné. Vyrobeny jsou ze speciálního nylonu a nerezové oceli. Náušníky jsou pak vyrobeny ze syntetické kůže. Jak už jste určitě poznali z obrázků, jedná se o bezdrátová sluchátka. Na jedno nabití mají vydržet až 20 hodin, podporují navíc i rychlé nabíjení. Za 15 minut na nabíječce mají vydržet až 2,5 hodiny.

Nejedná se o první zařízení třetí strany s podporou asistenta googlu. Nedávno se také představily nové chytré reproduktory. V budoucnu také LG plánuje přidání asistenta do svých zařízení. V neposlední řadě se také můžeme dočkat dalších novinek na akci 4. října, kde se představí nejen Pixel 2 telefony.

asistent google sluchatka

Cena nové generace Bose QietComfort je stejná jako u první generace. Tedy 349 dolarů. U nás se první generace sluchátek prodává za 9 990 Kč. Dá se očekávat, že stejná cena bude i u druhé generace.

Koupili byste si sluchátka jen kvůli tomu, že podporují Asistenta od Googlu?

Zdroje: androidauthority.com, TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)