Arrow Launcher oficiálně. Podaří se Microsoftu další vstup na Android?

Arrow launcher

O tom, že Microsoft pilně testuje vlastní launcher pro Android a jak tato aplikace vypadá, jsme vás informovali formou článku již před více než třemi měsíci. Tehdy se jednalo pouze o testovací verzi, kterou jste mohli otestovat buď po přihlášení do Google+ komunity nebo ruční instalací aplikace. Nyní je však Microsoft zřejmě již s podobou a funkčností aplikace spokojen, a tak Arrow Launcher uvolnil do Obchodu Play, ze kterého si jej může zdarma nainstalovat každý. Vedle vlastního launcheru však Microsoft pro Android připravuje také například upravený dialer.

Microsoft nevytvořil jen úplně běžný launcher, ale dal si na jeho vývoji záležet. Na základních obrazovkách naleznete například nejčastěji používané aplikace, seznam nejoblíbenějších kontaktů, naposledy použité soubory či aplikace a volitelně můžete k obrazovkám přidat také plochy vyhrazené pro widgety a rychlé poznámky. Každou z těchto obrazovek pak můžete nastavit také jako výchozí po stisku tlačítka domů.

Arrow Launcher si můžete do svého telefonu zdarma stáhnout z Google Play, kde si tato aplikace z více než 2,5 tisíc hodnocení zatím stihla vysloužit průměrné hodnocení 4,3 hvězdy.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

Co na nový Arrow Launcher od Microsoftu říkáte?

Zdroje: AndroidPolice.com, 9to5google.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)