Apple Watch – první pohled + srovnání s Moto 360 a Asus ZenWatch

Apple Watch (17)

Společnost Apple s vydáním chytrých hodinek dlouho vyčkávala, ale nyní jsme se konečně dočkali. V pátek minulého týdne byly konečně tyto chytré hodinky uvedeny na domácí americký trh a prodeje byly skvělé, o čemž jsme vás informovali. Ačkoliv se jedná pro nás o konkurenční platformu, rozhodně jsme si chtěli Apple Watch vyzkoušet na vlastní kůži a o dojmy se podělit také s našimi čtenáři. Hodinky Apple Watch jsme si tedy vyzkoušeli naživo, vytvořili pro vás první pohled a zároveň srovnali s konkurenčními a oblíbenými hodinkami Motorola Moto 360 a Asus ZenWatch. Jak to dopadlo?

Apple Watch – první pohled

Apple Watch - první pohled

První dojmy z používání Apple Watch

  • hodinky jsou na první pohled menší než konkurence u Android Wear
  • displej je výborný – výborně zobrazuje barvy a vyniká v čitelnosti na slunci
  • systém je rychlý a intuitivní
  • ovládací kolečko se může hodit
  • Apple Watch sedí skvěle a pohodlně na ruce
  • oproti Motorola Moto 360 vypadají menší, mají ale lepší displej a jsou pohodlnější na ruce
  • oproti Asus ZenWatch jsou o poznání menší, mají o dost lepší displej (zejména čitelnost na slunci) a jsou na ruce rovněž pohodlnější

Řešení chytrých hodinek pro telefony s iOS se nám na první pohled moc líbilo a je vidět, že Apple delší dobu vyčkával právě proto, aby mohl představit vyladěný produkt. To samozřejmě z prvního pohledu nelze jednoznačně říci, dojem ale udělaly rozhodně výborný. Řešení od Applu ovšem sráží velmi vysoká cena, uživatelé hlásí také slabší výdrž na jedno nabití. I když se portál Svět Androida primárně zaměřuje na výrobky, které souvisí s mobilním systémem Android, konkurenční produkty rozhodně nezavrhujeme. Po recenzi iPhonu 6, která měla mezi našimi čtenáři úspěch, se tedy můžeme vrhnout do recenze chytrých hodinek od Applu očima Androiďáka.

Chcete si vyzkoušet nejznámější modely chytrých hodinek či dokonce Apple Watch osobně? Dorazte na Alza Android RoadShow 2015.
registraceHome

Galerie

Apple Watch (18)

Uvítali byste recenzi Apple Watch?

Za zapůjčení chytrých hodinek Apple Watch děkujeme společnosti STRV.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)