Nová aplikace SamFix pomůže odstranit dotěrná upozornění ze Samsung telefonů

samsung samfix aplikace

Nadstavba Samsungu byla ještě pod názvem Touchwiz doslova synonymem pro pomalé uživatelské rozhraní plné bloatware aplikací. S přejmenováním nadstavby na Samsung Experience se to značně zlepšilo a poslední vydaná verze Samsung Experience 9.0 už nabízí téměř perfektní zážitek. Aby se stal téměř dokonalým, chybí ještě několik menších oprav a předělání. Nová aplikace SamFix pomůže odstranit některé tyto problémy. Pojďme se na ni podívat blíže.

SamFix opravuje některé otravné věci Samsung telefonů

Za tímto malým nástrojem stojí člen XDA fóra s přezdívkou dharmapoudel. Do první verze si připravil celkem čtyři vylepšení nebo opravy. Vše, co k tomu potřebujete, je samozřejmě Samsung telefon a také aktivní nástroj ADB anebo mít root práva.

Nejrychlejší cestou, jak získat ADB nástroje, jsou následující odkazy:

 

Pokud chcete vědět, co všechno můžete s nástroji ADB provádět, doporučujeme prostudovat naše dva starší články Jedenáct ADB příkazů, kterými ovládnete svého Androida a Dalších 13 ADB příkazů, jimiž ovládnete svého Androida. Nejedná se o nic těžkého. Pokud tedy budete mít aktivní alespoň ADB, tak si můžete odstranit dvě dotěrné upozornění. To první je upozornění ohledně překročení maximální hlasitosti, druhé je pak upozornění o maximálním jasu. Další dva body v aplikaci se týkají animací v systému, které budou po aktivaci trvat jen čtvrtinu času a poslední možnosti je zapnutí černobílého režimu.

samfix aplikace samsung

Vývojář již slíbil, že nové funkce bude postupně přidávat tak, aby byla ještě více užitečná. Pokud máte zájem, tak samotnou aplikaci můžete stahovat zdarma přímo z XDA Labs. Odkaz naleznete níže ve widgetu.

Vadí vám některé z výše zmíněných upozornění?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)