ZTE si k nové vlajkové lodi nadělí kamenné obchody, budou i v Evropě

zte-axon-7-0015-1500×1003

Snaha o sražení cen na absolutní minimum při zachování kvalitních materiálů a slušné výbavy je specialitou zejména čínských výrobců. Otevírání specializovaných kamenných obchodů tedy rozhodně není na pořadu dne – ZTE se však u příležitosti nové vlajkové lodi ZTE Axon 7 rozhodlo jít tak trochu proti proudu. A to rovnou 23 novými obchody od Číny až po Mexiko.

ZTE telefony umí, vyplatí se však otevřít kamenné obchody?

Získá si nový přístup společnosti ZTE ještě více věrných fanoušků? Společnost se sice řadí do první desítky vůbec největších smartphone výrobců, u tuzemských prodejců však není středobodem zájmu – a to ani v případě, že ZTE nejednou potvrdilo svou pozici na poli výkonných zařízení troufajících si vyzvat na souboj i nejznámější značky. Možná se trend změní s příchodem nečekaných kamenných obchodů – ZTE jich otevře hned 23, z čehož celých 20 bude v domovské Číně a po jednom se jich dočká také Rusko, Mexiko nebo naši němečtí sousedé.

V současnosti si pro sebe ZTE ukusuje 3,6% podíl na trhu a zájem bude podle všeho růst – napomůže k tomu i zbrusu nová vlajková loď ZTE Axon 7, která parametry i designem ohromí kdejakého fajnšmekra. Pro více informací zavítejte do našeho katalogu.

ZTE Axon 7

ZTE Axon 7

  • Displej 5.5", 1440 x 2560 pixelů, AMOLED
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 820
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 20 MP
  • Baterie 3250 mAh
  • Cena doplníme

Zdroj: pocketnow.com

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)