ZTE Nubia Z11: máme se těšit na opravdu nádherný TOP model?

ZTE Z11 titul

Společnost ZTE intenzivně pracuje na tom, aby se dostala mezi největší světové výrobce chytrých telefonů. Po úpadku, který v minulosti zažila, ji v tom má pomoci řada výkonných telefonů s přívětivou cenou Axon a neméně výkonné, ale pro změnu především stylové telefony Nubia. Aktuální vlajková loď Nubia Z9 se sice ještě na trhu ani pořádně neohřála a již zde máme první uniklé informace a především rendery jejího nástupce v podobě telefonu ZTE Nubia Z11.

zte_z11_1

Jak rendery, tak i dosavadní informace představují zatím nepotvrzené, předčasně uniklé informace, pokud se však potvrdí, mohla by se konkurence oprávněně obávat. Telefon ZTE Nubia Z11 by totiž mohl přijít s velmi povedeným designem v kombinaci s kovovým tělem a “bezrámečkovým” displejem podporujícím stejná gesta jako Nubia Z9. Na zádech si pak můžeme všimnout také čtečky otisků prstů.

ZTE Nubia Z11

Co se hardwarové výbavy týče, ta by měla v tomto případě zahrnovat jen to nejlepší v čele s procesorem Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB operační paměti RAM a až 128GB interním úložištěm. Displej bude mít pravděpodobně úhlopříčku 5,2″ a QHD rozlišení. Zadní fotoaparát by dle prvních informací měl disponovat rozlišením 20,7 MPx a přední kamerka pořídí až 13MPx snímky.

Znovu musíme podotknout, že se jedná o uniklé informace a jak specifikace, tak i rendery se nakonec nemusí proměnit v realitu. Za nás však můžeme s čistým svědomím prohlásit, že by se nám ZTE Nubia Z11 s těmito parametry i designem velmi líbila.

Uvítali byste telefon ZTE Nubia Z11 s těmito parametry a designem?

Zdroj: GSMArena.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)