Nově představený ZTE Axon 7s dostává Snapdragon 821. Jaké jsou další změny?

zte-axon-7-0015-1500×1003

Společnost ZTE už sice nedokáže držet krok se svým odvěkým konkurentem Huawei, ale i tak se společnosti podaří dělat povedené telefony. ZTE prodlužuje život telefonu Axon 7, a to představením vylepšené verze Axon 7s. Co nového přináší?

ZTE Axon 7s bude mít Snapdragon 821

Podobné mírné vylepšování modelů jsme již mohli několikrát vidět, a to třeba u telefonu OnePlus 3T. Nyní se po roce na trhu dostává i na povedený model Axon 7. Nedá se ale očekávat, že by telefon prošel nějakými velkými změnami, hlavní změna se týká procesoru, kdy byl nahrazen Snapdragon 820 za Snapdragon 821.

ZTE Axon 7s

Další změna je v předních stereoreproduktorech, kde již podle fotky můžeme vidět, že mřížky reproduktorů se zvětšily. Podle tiskové zprávy zatím ale není jasno, jestli má v sobě telefon i výkonnější repráčky. Další věci, jako 5,5“ AMOLED displej s QHD rozlišením, 20 MPx fotoaparát nebo Android 7.1, stále v telefonu najdeme.

Přesný důvod, proč se ZTE rozhodlo mírně vylepšit telefon Axon 7s, není znám. Nicméně pokud dokáže společnost opět udržet nízkou cenu jako u Axon 7, tak se stále bude jednat o velmi dobrý telefon. Navíc Snapdragon 821 se stále může rovnat s vlajkovými modely roku 2017, obzvlášť když některé vlajkové modely jiných výrobců jsou tímto procesorem vybaveny.

Co říkáte na tyto mírné úpravy telefonů? Měly by být častěji, nebo by se výrobci měli soustředit na nové mobily?

Zdroj: gsmarena.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)