Zákazníci s předplacenou kartou zaplatí za hovor v síti O2 jen 6 korun

telefonica-o2

Ani společnost O2 nezůstává pozadu a dnešní Vánoce zpříjemní majitelům O2 předplacených karet. Zákazníci budou mít nyní jistotu, že je hovor v síti O2 bude stát maximálně 6 korun a mohou volat klidně hodinu. To vše při pořízení předplacené karty z limitované vánoční edice.

Pro zákazníky s předplacenou kartou je přehled nad výdaji za volání velmi důležitý. Proto jim nyní nabízíme předplacenou kartu, se kterou se nemusí zabývat délkou svých hovorů – zaplatí totiž jen 6 korun za první minutu“, říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

Noví zákazníci

Zákazníci, kteří si předplacenou kartu pořídili po 15. listopadu, budou mít možnost tuto slevovou nabídku využívat po dobu 30 dnů po každém dobití. Akce končí 31. 1. 2013, po tomto datu již nebude možné dobitím kreditu volání po první minutě zdarma získat. V případě více dobití se období čerpání výhody sčítají.

Všechny výhody předplacených tarifů O2 přitom zůstanou dále v platnosti. Zákazníci, kteří si zvolí například kartu s tarifem O2 NA!HLAS, tak budou současně využívat výhodu volání a posílání SMS o víkendech a svátcích v síti O2 zdarma.

Stávající zákazníci

Ani stávající zákazníci logicky nezůstanou bez možnosti využití této nabídky. Volání po první minutě zdarma mohou získat jako jednu z odměn v programu Odměna za dobití – spolu s řadou dalších atraktivních výhod. Na stávající zákazníky čekají ještě další výhody, mezi kterými nechybí například volání na jedno číslo v síti O2 zdarma, volání v síti O2 za 1 Kč za minutu či neomezené SMS do sítě O2.  Pokud si zákazník dobije kredit za 300 Kč a více, zvolená výhoda z Odměny za dobití bude platit 30 dní. Při dobití nižší částkou je výhoda platná 7 dní.

“Program Odměna za dobití přináší našim zákazníkům nové bohaté možnosti, jak si ještě zvýhodnit používání mobilního telefonu. Ať už zákazník potřebuje více volat, či posílat SMS, za každé dobití dostane odměnu, která mu zpříjemní život“, říká Petr Matějovský.

297836_727552__3Dpack_Std_150_Vikendy

Nákupy v síti Tesco za 100 000 Kč

V programu Odměna za dobití je připravena také tipovací soutěž o hlavní odměnu, kterou jsou tentokrát nákupy v obchodních domech Tesco za 100 000 korun. Hlavní odměnu získá každý měsíc jeden zákazník, který odpoví nejpřesněji na tipovací otázku. V listopadu se ptáme: “Kolik MMS celkem bude v listopadu 2012 odesláno z mobilní sítě O2 prostřednictvím mobilních telefonů?” Prvního vítěze oznámíme v polovině prosince na stránkách Odměny za dobití.

zdroj: telefonica.cz

Vyhrajte Nexus 7 nebo jeden ze super telefonů/tabletů v anketě Android roku 2012. Hlasovat můžete zde.

logo ARS2012

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

LTE Logo

O2 spouští LTE v Praze a Brně

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (11)