Poslední aktualizace v Xperia X Concept přináší zajímavou funkci a několik oprav

xperia concept

V poslední verzi aktualizace Xperia X Concept přišla jedna zajímavá novinka. V nastavení se dá spustit funkce ambientního displeje. Aktualizace také opravuje několik chyb.

Nová aktualizace pro Xperia X Concept

Po malé aktualizaci, která má 38,8 MB, se v nastavení displeje objeví nová položka pro ambientní displej, která rozsvítí displej, jakmile přijde nové oznámení. Nebude to tedy podobně jako například u Galaxy telefonů, kde displej v ambientním módu svítí pořád.

Dále se opravilo několik palčivých chyb, které se po poslední velké aktualizaci objevily. Jas u aplikace fotoaparátu se již zobrazuje správně, opravil se také problém s příkazem OK Google při použití bluetooth sluchátek, nebo například LED při zmeškaném hovoru.

Verze softwaru je 38.3A.0.94 a jedná se stále od Android 7.1.1. Na novou verzi Androidu 7.1.2 si ještě majitelé těchto telefonů musí ještě chvíli počkat. Každopádně se Sony s aktualizacemi činí, poslední bezpečnostní aktualizace dokonce vyšla ještě dříve, než ji vydal Google pro své telefony.

Concept Installer
Concept Installer

Jste členem programu Xperia X Concept?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)