Xiaomi plánuje novou řadu zařízení. Představí se za pár dnů

xiaomi planuje radu zarizeni

Xiaomi je v poslední době na koni a nevypadá to, že by společnost jen tak zpomalovala. Po vydání modelů Mi A1 a Mi Mix 2 se pokračuje v odhalování novinek, podle pozvánky pro novináře to vypadá, že za pár dnů se můžeme těšit na novou řadu zařízení.

Nová řada zařízení Xiaomi se představí 2. listopadu

Na obrázku, který je u pozvánky, je vidět ikonka nabíjení. To může značit několik věcí. Například podporu rychlého nabíjení u levnějších modelů, nebo třeba možnost bezdrátového nabíjení u nových modelů. Zároveň je pod obrázkem text “A New Series is Coming”. Když společnost použila naposledy tuhle větu, tak se představil model MIA1, který spadá do nové řady.

xiaomi pozvanku novinka

Některé spekulace hovoří také o tom, že půjde jen o oznámení globálního spuštění stabilní verze MIUI9, protože ikonka s bleskem je jeden ze znaků nadstavby. Ta má symbolizovat rychlost a optimalizaci nadstavby. Ta se povedla, jak jsme i psali v recenzi modelu Xiaomi Mi Mix 2.

Partnerem zpráv o produktech Xiaomi je společnost Beryko.cz.

Co myslíte, že Xiaomi na začátku listopadu představí?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)