Windows 8.1 a Android v jednom? Čínský tablet Chuwi Hi8 to zvládne

chuwi Hi8

Čínská společnost Chuwi není na českém trhu vůbec známá, neboť působí především v Číně jako výrobce tabletů. Přesto si zaslouží naši pozornost – její nejnovější tablet s označením Chuwi Hi8 si totiž poradí s během dvou operačních systémů najednou. Kromě Androidu 4.4 se do přístroje vměstnal ještě také systém Windows 8.1. Špatně na tom není ani hardware – Chuwi Hi8 je poháněn čtyřjádrovým procesorem Intel Z3736F, který je doplněn 2GB RAM pamětí, 32GB vnitřním úložištěm a 8″ displejem s Full HD rozlišením. Menším zklamáním může být baterie, jejíž kapacita činí pouze 4000 mAh. Podle tvůrců to znamená 5 hodin intenzivní práce s tabletem.

chuwi Hi8 2 Windows 8.1 Android

A na kolik tento zajímavý přístroj přijde? Zatím je spuštěn předprodej, ve kterém lze Chuwi Hi8 předobjednat za 117 dolarů, tedy necelé 3000 Kč bez DPH. Poštovné je zdarma do celého světa.

Líbí se vám myšlenka Windows a Android najednou v jednom tabletu?

zdroj: gizchina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)