Je konec s Android Wear? Google chystá redesign operačního systému

wear os hodinky chytre

Uživatelé na redditu hlásí, že při nastavování nových hodinek s Android Wear, se jím zobrazilo nové logo a název systému. Přesněji není jasné, u kterých hodinek se tato změna projevila, nicméně by se systém pro chytré hodinky měl nově nazývat Wear OS, zároveň bylo vidět i nové logo.

Wear OS nahradí Android Wear? Možná již na Google I/O

Systém pro chytré hodinky Android Wear nedosahuje takového úspěchu, jak se čekalo. V posledních několika měsících se ani nepředstavil nový model hodinek, žádná větší aktualizace apod. Nyní možná známe důvod. Google chystá redesign a možná i větší změny, které bychom se mohli dozvědět na konferenci Google I/O, která se nezadržitelně blíží.

wear os android wear

Druhým důvodem, proč by se systém Android Wear měl rebrandovat je i ten, že hodinky s tímto systémem fungují i na iOS. To ale z názvu Android Wear moc poznat nejde, u WearOS už to bude jasnější. Výše můžete vidět staré logo Android Wear a novinku WearOS.

Jak se vám líbí název a logo Wear OS?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)