Vyzkoušejte obchod Google Play v tmavých barvách

google play3

Nová aktualizace Google Play přinesla radikální změnu vzhledu a asi se ještě nějakou chvilku povedou debaty ohledně toho, zda se jedná o skvělý krok nebo naopak nedomyšlený paskvil.

Pro ty, kterým se nový vzhled nelíbí, je tu možnost, jak se s problémem aspoň trochu vypořádat. Nic není zadarmo, tudíž nečekejte, že někde v nějakém skrytém menu vyberete položku “Black” a bude vyhráno. Kdepak, bohužel budete muset naflashovat ZIP soubor skrze recovery režim podobně třeba jako známé “GAPPS” po instalaci nové ROMky. Ještě se možná hodí malý tip – neškodí odinstalování aktualizací obchodu Play v nastavení vašeho zařízení nebo pokud se stále nedaří nový balíček nainstalovat, zkuste ještě root file explorer a přejmenujte soubor Vending.apk ve složce /system/apps.

galaxy_nexus_2013-2-11-20-53-131_zpse120b906

Soubor si můžete stáhnout na stránce Rootzwiki a kromě něj na stejném webu najdete i další upravené googlovské aplikace.

Důrazně upozorňujeme, že  se jedná o záležitost pro pokročilejší uživatele, kteří se vyznají v rootování a flashování custom recovery. A změna obchodu Play přináší i omezení způsobené jiným podpisem aplikace – pokud vyjde nový update, nebude možné si jej stáhnout. Pomůže teprve návrat k původní verzi Google Play.

Pokud to však pro vás nepředstavuje problém, zkuste si upravený Play stáhnout a nainstalovat.

No řekněte, nebylo by to vlastně docela fajn, kdyby Google umožnil změnu barevného schématu oficiálně?

 

Zdroj: Rootzwiki

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)