Vyhlášení výherců soutěže o dva telefony LG P350 Optimus Me

lg-optimus-me-p350-2

Kdo vyhrál telefony LG P350 Optimus Me? Jaké byly správné odpovědi na soutěžní otázky? Která otázka potrápila naše čtenáře nejvíce a která naopak nejméně? Vše se dozvíte v tomto článku.

Před týdnem jsme vyhlásili Soutěž o dva telefony LG P350 Optimus Me. V neděli minutu před půlnocí byla uzávěrka, během pondělního dopoledne jsme vyhodnotili správné a nesprávné odpovědi a v 16:00, přesně podle plánu, mohlo začít losování výherců.

Jak tedy vše dopadlo?

Správné odpovědi

 1. Jak se jmenuje první česká konference pro Android vývojáře, která se uskuteční zanedlouho v Praze?
  Správná odpověď: Android Devcamp (uznávali jsme také odpovědi androidDevCamp, aDevCamp, Devcamp a zjevné překlepy).
 2. Nová verze Angry Birds RIO byla jako první ke stažení v alternativním marketu, nikoliv v Android Marketu. O který portál se jednalo?
  Správná odpověď: Amazon AppStore (uznávali jsme také odpovědi Amazon App Store, Amazon, App strore od Amazonu, AppStore, Amazon Appstore for Android, Amazon.com, App Store Amazon a další variace).
 3. Vyjmenujte alespoň tři rozdíly mezi LG Optimus One (P500) a LG Optimus Chic (E720).
  Správná odpověď : rozdíly jsou vyjmenovány například ve článku Recenze: LG E720 Optimus Chic aneb Vyleštěná jednička a jako správnou jsme vyhodnocovali každou odpověď, ve které byly vyjmenovány jakékoli tři rozdíly mezi P500 a E720, včetně těch, jež ve článku neuvádíme.
 4. Kolik soutěží o ceny jsme pro vás už letos uspořádali? (včetně této; jednotlivá kola Velké narozeninové soutěže počítejte každé zvlášť)
  Správná odpověď: 5 – čtyři narozeninové a tato.
 5. Spojením kterých Android serverů vznikl SvetAndroida.cz?
  Správná odpověď: android-google.cz, mujandroid.cz, googleandroid.cz. Jako správné jsme samozřejmě brali i odpovědi s www., nebo zjevnými překlepy.

Vyhodnocení

Celkem přišlo během uplynulého týdne 430 odpovědí, z toho 351 bylo kompletně správných – ty postoupily do slosování. Zbylých 79 odpovědí bylo vyhodnoceno jako chybných – nejčastěji jsme zaznamenali chyby u čtvrté otázky, kde jste měli určit počet soutěží, které jsem letos uspořádali (včetně této), přičemž v zadání bylo uvedeno, že narozeninová kola soutěže mají být počítána zvlášť. Naopak nejméně nesprávných odpovědí jsme zaznamenali u první a druhé otázky, kde jako chybné byly vyhodnoceny jen dvě odpovědi.

Výherci

Telefony LG P350 Optimus Me, které do soutěže věnovala společnost LG, vyhrávají:

 • Jindřich Vlk
 • Dušan Marhold

Výherci budou kontaktováni e-mailem, kde se domluvíme na způsobu předání respektive zaslání výhry. Oběma za celý tým SvětAndroida.cz blahopřejeme!

Velké poděkování pak patří sponzorovi soutěže – společnosti LG – která věnovala tyto pěkné ceny.

Další informace o telefonu LG P350 Optimus Me najdete v našem nově spuštěném katalogu zařízení s Androidem.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)