Menu

ViNCi, tablet pro děti

Jistě si pamatujete na své mládí, doby, kdy jste doma měli jeden stolní počítač, u kterého jste se museli střídat, přinejmenším se svým sourozencem. Doba však pokročila a dnes má počítač doma snad každý a to minimálně jeden. Troufnu si říct, že dnes už má každé starší, školou povinné dítě, svůj vlastní počítač. Firma Vinci jde však ještě dál. Vyrábí tablet pro úplná mrňata. Tablet je přizpůsobený dětem, čili je odolný a z důvodu bezpečnosti přišel o veškerou bezdrátovou komunikaci (GSM, GPS, Wi-Fi,…). Samozřejmě se jedná o tablet s Androidem, do tabletu dostanete aplikace přes USB. V tabletu se již nějaké aplikace nachází, jedná se především o výukové programy pro malé děti a dále pak různé hry, omalovánky a programy pracující s 3MPx kamerou, kterou tablet obsahuje. Kromě toho, že displej má 7 ” a uvnitř pracuje Android 2.2 Froyo, nejsou známy další specifikace. Cena tabletu začíná na přibližně 7000 Kč a za verzi s 2x větší baterií pak zaplatíte přibližně 8400 Kč.
Zdroj: http://www.vincigenius.com/

 

Komentáře

Chanter

Chanter

1.8.2011 17:16

No nevím, není tohle už přehnané? Nejsem zrovna zastánce toho, aby dítě sedělo u PC/s tabletem v ruce…

faustpinballer

faustpinballer

1.8.2011 17:33

nevim jak Vy,ale vetsinou nez nekde neco zverejnim, tak si to aspon jednou po sobe prectu.Tady evidentne nekdo necetl ani nadpis :)

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 2

1.8.2011 17:37

faustpinballer: díky za info :-D
Chanter: na rozdíl od stolního PC nebo notebooku, u tabletu sedět nemusí :) každopádně, tady jde taky o výuku, poznávání barev, písmenek a podobně. A co si budeme namlouvat, škola hrou je u malých děti myslím účinná.

chacha

chacha

1.8.2011 20:32

Z důvodů bezpečnosti žádná bezdrátová konektivita. To aby si bejby co neumí číst a psát nemohlo dopisovat s pedofilem:-)

RSS (komentáře k článku)