Vánoční slevy na Marketu: GTA 3 a další

Android-Christmas-Santa

Spolu s příchodem Vánoc se na Marketu začaly objevovat slevy na nejrůznější hry a aplikace. Mezi nejzajímavější patří jistě nedávno vydané GTA 3, které je nyní zlevněno o více než třetinu, na necelých 60 Kč.

Zlevněny jsou taky některé hry od Electronic Arts: Plants vs Zombies, Peggle, Worms, Bejeweld 2, FIFA 10 a Need for Speed: Shift (ten už ale byl i za 2 koruny). Všechny o rovných 65 %.

Od ostatních vývojářů zde máme například Jugle! HD (vypadá na zajímavou kombinaci starých klasik Arkanoidu a Pongu), Aftermath XHD (survival zombie střílečka), Plants Legend (levná napodobenina Plants vs Zombies), Mixt HD (logický rychlík), či aplikace tinyCam, která váš mobil promění v průmyslovou kameru. Mezi slevami se objevilo také několik aplikací a her, které byly nedávno k dostání za 2 koruny, a proto asi moc lidí nezaujmou. Patří sem třeba Beautiful Widgets a Widgets HD nebo hra Spirit HD.

Můžete se také pokusit najít další slevy, určitě jsem nenašel a nevyjmenoval všechny. V Marketu se mi osvědčilo vyhledávat pod frázemi „Xmas Sale“ nebo „Christmas Sale“. Pokud narazíte na zajímavou hru či aplikaci, neváhejte a podělte se s ostatními v komentářích.

Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto III

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)