Menu

Uniklé video s prototypem HTC Ville ukazuje Sense 4.0 a ICS

V neděli jsme psali o tom, že HTC letos představí méně modelů a upřednostní kvalitu před kvantitou, a dnes máme další novinku, týkající se tohoto výrobce. Na portálu Youtube se totiž objevilo video, zachycující prototyp chystaného modelu Ville, na kterém je vidět i něco málo z aktualizované nadstavby Sense 4.0 (o té jsme psali v pondělí). Video bylo krátce po vystavení smazáno, nicméně velice rychle se objevilo znovu hned v několika kopiích.

Podívejme se nejprve na některé dosud známé detaily o hardwaru – víme, že telefon bude mít hliníkové tělo, konstrukci typu “unibody” (tj. z jednoho kusu) s plastovými prvky a jeho tloušťka bude pouhých 8 milimetrů. Vizuálně je přirovnáván k HTC Desire, Nexus One nebo HTC Sensation. Potvrzuje se také informace, že nové modely tohoto výrobce nebudou mít čtyři, ale jen tři tlačítka: Zpět, Domů a Menu (chybět bude samostatné tlačítko pro vyvolání vyhledávání), která, na rozdíl od Galaxy Nexusu, nebudou pouze zobrazována na displeji, ale budou senzorová. Mimochodem na původních renderovaných obrázcích HTC Ville měl ještě tlačítka čtyři. Známy jsou také následující parametry:

  • Operační systém: Android 4.0.1 Ice Cream Sandwich s nadstavbou HTC Sense 4.0
  • Procesor: dvoujádrový (původně se mluvilo i o čtyřech jádrech), 1,5 GHz
  • Operační paměť: 1 GB
  • Displej: úhlopříčka 4,3 palce, QHD, tj. 540 x 960 px (poměr stran 16:9), Super AMOLED
  • Fotoaparát: 8Mpx
  • Kamera na přední straně: VGA rozlišení
  • Bluetooth: 4.0
  • technologie Beats Audio
  • Baterie: 1650 mAh

Na videu je jasně vidět občasné zadrhávání, nicméně dá se předpokládat, že na záběrech nemusí být konečné sestavení software.

Očekává se, že HTC představí model Ville na Mobile World Congressu, který se bude konat od 27. února do 1. března v Barceloně. Nejpozději tam se o tomto telefonu dozvíme více informací.

Zdroje: XDA Developers, HTC Hub, AndroidSPIN a Android Central.

 

Komentáře

kozaa

kozaa

1.2.2012 12:46

Tak to mělo k plynulosti hodně daleko :-D ale tak doufejme, že to bylo opravdu jen nedoladěností SW. Jinak pěknej telefon i prostředí.

JaM

JaM

1.2.2012 12:57

no nebolo to nahravane ktovie akou kamerou…takze ake rychle to v skutocnosti je je otazne…

BlisterCZ

BlisterCZ

1.2.2012 14:49

Mě se to zdá jako fake, řek bych že je to jenom nějakej alternativní Launcher… Co už jsem tak četl tak nové Sense by mělo obsahovat více novinek, počínaje zámkem obrazovky…

hreba

hreba

1.2.2012 15:36

pekne-pokud to neni fake tak asi nebudu muset misto sense pouzivat alternativni launcher. scrollovoani do strany a pet veci v dock baru jsou veci ktere mi v sense chybi.

hreba

hreba

1.2.2012 15:37

ale zase ten htc confidential napis v pozadi… proc by si to tam proboha davali – a kdyz uz, tak proc by ten clovek ukazoval imei a sn daneho kusu :)

unavix

unavix

1.2.2012 20:54

Jestli ten telefon je opravdu od HTC tak potěš pr*el.Další plácačka jako samsung.Na HTC je nejvíc HTC to že je “cihloidní”.

RSS (komentáře k článku)