Ukázkové 3D video z tabletu LG G-Slate

lg nahledovy

Jak jsme vás informovali před několika dny, tablet LG G-Slate bude alespoň u T-Mobile dodáván i s barevnými “3D” brýlemi pro stereoskopické zobrazení pomocí anaglyfů. Tablet totiž disponuje dvojicí kamer vedle sebe, které umožňují stereoskopické nahrávání.

Jak takové video vypadá v praxi se můžete podívat na následující ukázce (na YouTube si můžete zvolit metodu, kterou chcete 3D zobrazit. Mohou to být právě barevné anaglyfy, ale i jiný výstup, pokud máte např. 3D televizi nebo monitor)

T-Mobile G-Slate 3D 720p HD video sample

T-Mobile G-Slate 3D 720p HD video sample

Náš komentář: Video vypadá docela použitelně i s anaglyfy (když pomineme neostrost a artefakty i v 720p), možná jen u blízkých objektů je hloubka přehnaná (dítě, větve). Pokud už vlastníte slušné stereoskopické zobrazovadlo (3D TV, monitor, projektor…), mohla by být vlastnost natáčení u tabletu pro vás zajímavá (další otázkou pak je, zda HDMI výstup z tabletu zvládne vysílat i 3D)

A pokud skutečně po LG G-Slate prahnete, můžete si jej už dnes zakoupit na Amazonu za lidových $ 799,99 (cca 13360 Kč, kromě případného DPH a cla ale připočítejte i samostatnou dopravu, Amazon vám jej přímo do ČR nepošle)

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)