Telefon Oppo N1 nejspíše dostane oficiální ROM CyanogenMod

oppo_n1_c

Společnost Oppo nás již delší dobu láká na připravovaný smartphone N1, který by měl být již zítra oficiálně představen světu! Parametry vypadají skutečně skvěle a hlavně jsme zvědavi na fotoaparát, který tento výrobce ještě před uvedením vyzdvihuje. Špatně by na tom přístroj neměl být ani z pohledu ostatního hardwaru – 5,9″ FullHD displej, 4jádrový procesor Snapdragon 600 (či možná dokonce 800), 2GB RAM paměť či 32GB vnitřní úložiště s možností rozšíření přes MicroSD. Nutno podotknout, že tyto parametry zatím nejsou oficiálně potvrzeny.

Nově se ovšem rýsuje další velice zajímavá přednost tohoto modelu – vypadá to, že se “enjednička” dočká oficiální podpory ze strany týmu CyanogenMod, který stojí za nejpopulárnější alternativní verzí systému Android. Nově to vypadá, že bude mít N1 při spuštění na výběr mezi upraveným Androidem samotného výrobce a CyanogenModem. Chvíli se také spekulovalo, že by se mohlo jednat o plnohodnotný DualBoot – provozování obou systémů současně a jejich přepínání po restartu.

http://youtu.be/lV1c8nzDp5s

Již  zítra nás čeká oficiální představení, a tak budou všechny otázky brzy zodpovězeny.

Těšíte se na představení tohoto smartphonu?

zdroj: oppoforums.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)