Tapatalk HD Beta přináší přístup k diskuzním fórům na tablety

tapatalk_hd_ico

Tapatalk je jedním z nejpopulárnějších klientů pro přístup k diskuzním fórům ze zařízení s operačním systémem Android. Majitelé tabletů s větší úhlopříčkou displeje se ale dosud museli spokojit s neoptimalizovaným uživatelským rozhraním, určeným pro mobilní telefony. Pravda, pro Galaxy Tab 8.9 a 10.1 bylo možné stáhnout speciální verzi  prostřednictvím služby Samsung Apps.

Vývojáři mezitím pracovali na verzi pro zařízení s větším rozlišení a zdá se, že jejich práce se chýlí ke konci. Dá se tak usuzovat z uvolnění betaverze Tapatalk HD do Obchodu Play, kterou si nyní může stáhnout a vyzkoušet každý. Protože jde o testovací verzi, bude její funkčnost ukončena v okamžiku vydání finální verze 1.0, ke kterému by mělo dojít pravděpodobně koncem ledna.

Tapatalk HD Beta přináší řadu nových funkcí, jako jsou pohledy na větší fóra a notifikace. Největší změnou proti klasickému Tapatalku je uživatelské rozhraní., navržené pro použití na tabletech a nesoucí se v duchu doporučení Holo UI. Jeho součástí je zobrazování v panelech (levý panel zobrazuje sekce, pravý obsah) a možnost nastavení písma.

Co přináší Tapatalk HD?

  • Nový pohled “Galerie”, který můžete využít na větších fórech k objevení nových diskuzí podle fotografií.
  • Nové “push” notifikace – okamžitá oznámení o nových příspěvcích ve sledovaných tématech, soukromých zprávách, zmínkách a dalším dění.
  • Optimalizované rozhraní na výšku i na šířku.
  • Práce s vlákny – “přišpendlení”, otevření, zavření, smazání, zákaz a další.
  • Tmavé a světlé grafické téma.
  • A všechny funkce, známé z Tapatalku pro telefon.

Aplikace je k dispozici zdarma, nicméně s ohledem na dosavadní cenovou politiku lze čekat, že finální verze bude placená. Tapatalk HD lze nainstalovat na zařízení s Androidem 3.x a vyšším.

Tapatalk HD Beta
Quoord Systems Limited
Verze0.9.0 (26. 12. 2012)
Velikost2,7 MB
3.0+


Zdarma

Zdroje: Android Central, Phandroid, Droid Life a Android Police.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)