Tajemná socha podepsaná Googlem se přes noc objevila v Brooklynu

socha-v-brooklynu-nahledak-2

Všichni již dobře víme, že Google chystá na 4. října událost, na které by mělo dojít k představení nových smartponů Pixel a Pixel XL. I když známe jen málo detailů, předpokládáme, že kromě nových smartphonů bychom se mohli dočkat třeba také novější verze Chromecastu či vlastního řešení virtuální reality. Samotný Google je ale jako vždy ve svých upoutávkách velmi zdrženlivý. Nejprve jsme mohli vidět jen video, v němž se vyhledávací řádek pomalu transformuje do tvaru smartphonu. Nyní se v Brooklynu objevilo něco, co by se mohlo považovat za moderní umění – tajemná socha připomínající blížící se událost.

Tajemná socha s datem a „Géčkem“

Objevila se přes noc v Brooklynském Bridge Parku a vyobrazuje logo Googlu, tedy jeho zkrácené „G“, datum 4. října a volně stojící obdélník v prostřední části. Na podstavci pak nechybí podpis #MadeByGoogle.

socha-v-brooklynu-2

Pokud vám to je odněkud povědomé, pak se není čemu divit. Jde totiž o stejné složení, jako v případě promo grafiky k oznámení události. Náhoda? Ani omylem.

Představení telefonů Google Pixel věnoval Google samostatné stránky a tajemná socha

Vyhledávací gigant již tímto říká hodně. Grafika by se dala interpretovat tak, že Pixel bude vaše okno do světa. Pokud budeme hádat, mohlo by se ve skutečnosti jednat o kvalitní kamerky v nových smartphonech a podporu virtuální reality DayDream. Nebudeme ale spekulovat. Vše se již brzy dozvíme.

Zdroj: androidauthority.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)