T-Mobile G1 aka HTC Dream za 199 dolarů

T-Mobile G1

HTC Dream t-mobile G1 Čím více se blíží datum oficiálního představení prvního telefonu založeném na operačním systému Android, tím více tolik očekávaných informací se dostává na veřejnost.

Zahraniční zpravodajský server The Wall Street Journal teď přinesl zprávu, ve které odhaduje cenu nového HTC Dream na 199 dolarů. Jen zopakuji už znamé, a sice nový komunikátor bude jako první dostupný v síti operátora T-Mobile pod názvem G1. Cena 199 dolarů by měla být stejně jako u Apple iPhonu podmíněna minimálním úvazkem u operátora v délce 2 let. Jako první by se měl telefon objevit v nabídce amerického operátora T-Mobile.

Podle již oficiálních informací se vše důležité v historii platformy Google Android odehraje již příští úterý, tedy 23. září 2008. Na tento den je v New Yorku naplánovaná tisková konference nejen firem Google a T-Mobile, na které dojde k představení prvního telefonu se systémem Android a bude upřesněno datum zahájení prodeje. Podle odhadů serveru Wall Street Journal chystá do konce letošního roku dodat 600 – 700 tisíc telefonů HTC Dream k pokrytí poptávky. Podle odhadu expertů se reálná poptávka může pohybovat od 300 do 500 tisíc telefonů Dream.

Úterní tiskovou konferenci bude možné sledovat online na internetu. O podrobnostech „kdy a kde“ vás budeme včas informovat.

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archivarchiv archiv
1 min. uložit na později
tomtom_ico

Navigace TomTom je na cestě na Android Market

archivarchiv archiv
1 min. uložit na později
ht_microsoft_cc_120823_wg

Microsoft Office na Androidu

archivarchiv archiv
1 min. uložit na později
cyanogen_logo_hero

Vyšel CyanogenMod 6 final

ČlánkyMartin Martin "Case" Fiala
2 min. uložit na později

Komentáře (0)