Aplikace Swiftly Switch: Rychlé a snadné přepínání běžících aplikací

náhledový obrázek swiftly

Používáte pouze jednu aplikaci naráz? S velkým množstvím dostupného softwaru na Google Play a způsobem, jak dnešní využívání smartphonů funguje, máte pravděpodobně spuštěno více aplikací najednou a jste nuceni mezi nimi nepohodlně přepínat. Ať už se jedná o zástup sociálních sítí všeho druhu, fotografických editorů nebo něco zcela jiného, Swiftly Switch navrátí vašemu Androidu nenahraditelnou praktičnost a jednoduché alternování mezi aplikacemi na pouhé jedno potažení palcem.

Swiftly Switch ulehčí používání telefonu

Praktická novinka Swiftly Switch nezastává funkce launcheru – jedná se pouze o skrytý vysouvací půlkruh nabitý aplikacemi, které jste označili jako oblíbené nebo jsou právě otevřené na pozadí. Swiftly nezabírá žádné místo na ploše, nemá dokonce ani žádný indikátor pro vysunutí jako je tomu u komplexnějšího Glovebox Launcheru. Polohu bočního panelu si musíte pamatovat, lze ale umístit do kterékoli části obrazovky.

Přeskakujte pohodlně z jedné aplikace do druhé

Vysunutí aktivujete potažení palcem směrem do středu plochy a za neustálého držení přejedete nad aplikaci, kterou chcete spustit – nezáleží, co vám právě na obrazovce běží, Swiftly jednoduše aplikaci přepne. Celá akce je neuvěřitelně rychlá a šetří spoustu času, jelikož odpadá přesouvání na domácí obrazovku, hledání příslušné aplikace a její následné spuštění. Díky Swiftly přeskakujete pohodlně z jedné aplikace do druhé.

Návrat k používání smartphonu jednou rukou?

Při prvním spuštění je třeba dbát na udělení oprávnění, do kterých vás zavede sama aplikace. Není se však čeho bát, oprávnění je vskutku poskrovnu. Kromě ulehčení přepínání mezi aplikacemi se Swiftly postará o zcela jiný zážitek z používání smartphonu. Pokud vlastníte šestipalcového obra, nejspíš jste si už úplně odvykli od používání telefonu jednou rukou.

Pokud dáváte ovládání jednou rukou přednost nebo byste občas rádi využili výhody zcela volné ruky, aplikace dokáže zastat funkce, pro jejichž aktivaci je téměř vždy potřeba dvou končetin. Jedná se například o spuštění notifikační lišty a zastoupení tlačítek Zpět a Domů, které fungují na stejném principu jako přepínání aplikací – stačí na ně najet palcem.

Závěr: Aplikace je šikovný doplněk

Praktickou aplikaci jsme si oblíbili rychle, od prvního použití jsou rychlost a funkce velmi návykové – celý proces funguje opravdu rychle a spolehlivě. Swiftly bezesporu dostává příslibu ulehčení celkového používání telefonu a zrychlení vaší aktivity. Navíc aplikace nepožaduje spoustu nesmyslných oprávnění a používání nekomplikují otravné reklamy.

b1b59ffe3b3e4dab08eaef181f1d1eb7?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)