Menu

SwiftKey Beta 3 aktualizována na verzi 3.0.0.190

Oblíbená alternativní klávesnice, SwiftKey, je momentálně ve fázi betatestu její třetí verze. Dnes vybraní testeři dostali update, který opravuje zjištěné chyby a také vylepšuje UI.

Hlavní změny oproti předchozí verzi jsou tyto:

  • vylepšené uživatelské rozhraní
  • inteligentní interpunkce
  • vylepšená funkčnost mezerníku
  • odstranění zpoždění na některých zařízeních
  • odstranění několika chyb, včetně chybějící desetinné čárky v číselníku

Server Phandroid nabízí ke stáhnutí a vyzkoušení .apk soubor pro telefony i tablety, takže pokud chcete vyzkoušet tuto klávesnici před jejím oficiálním vydáním a nejste vybranými testery, pak tuto možnost máte.

Zdroj: Droid Life, Phandroid

 

Komentáře

Zdenek

Zdenek

4.5.2012 13:44

By me zajimalo jestli dodaj funkci psani bez diakritiky… Docela to dost chybi.

Filip

Filip

4.5.2012 14:09

Jdu ji testnout. Doufam, ze bude jeji slovnik chytrejsi nez ten v aktualni verzi. Bohuzel vyzkousel jsem mnoho klavesnic a i kdyz ted pouzivam Swiftkey, nejlepsi klavesnice pro me byla ta Sensova.

Damianus

Damianus

4.5.2012 14:10

Škoda, že jí nelze kombinovat se swipe :(

Lukáš

Lukáš

4.5.2012 14:29

Mě nejvíc štvalo u minulé verze, že to hrozně trvalo, než to napsalo první písmeno… to vypadá skutečně opravené.
Jinak ta diakritika by byla super, souhlasím, ale nevím, jestli to kluky anglický či jaký napadne, když to moc asi neznaj.

Mira

Mira

4.5.2012 16:07

To je ale skareda klavesnice :D

Aleq

Aleq

4.5.2012 17:34

Filip – tak proc ji nadale nepouzivas? HTC_IME mod jde nainstalovat na kazdy telefon. A uz opravili i ICS funkcnost.

Ad diakritika – v jakych programech potrebujete orezavat diakritiku? Pokud to nekoho hodne trapi v SMS, tak alespon GO SMS to umi a nebo nativni ICS sms aplikace v CM9 (pouze CM9 resp. hadam i AOKP)

melon

melon

4.5.2012 18:35

Tuhle klávesnici bych rád využíval, ale ta diakritika je velký problém. Nechci používat jiný program na sms, jsem spokojený s originální aplikací sms (android 4.0), uvítal bych kdyby přibylo nějaké nastavení diakritiky přímo ve swiftkey :/

robiicz

robiicz

4.5.2012 19:26

Proč jim někdo nenapíšete a ne vysvětlíte jim to? Asi by to nebylo těžké doprogramovat. Ja bych jim napsal, ale se svojí angličtinou bych to asi nedokazal správně vysvětlit a motivovat je, jak je to pro čechy důležité.

Lukáš

Lukáš

4.5.2012 20:37

@Aleq: ahá, tak to je možnost “Strip unicode”, že? …já si to myslel :)

cadyss

cadyss

4.5.2012 20:47

Chapu to spravne, ze s touto klavesnici nejde psat bez diakritiky?

Mira

Mira

4.5.2012 21:36

Aleq: Tak pouzivej klavesnici od GO ta nema chybu.

vodicka.petr@email.cz

vodicka.petr@email.cz

5.5.2012 8:20

Pánové, zamyslete se. Ořezávání diakritiky je práce programu na smsky. Je uhozené, aby tuhle funkci suplovala klávesnice. Když pak půjdete na web nebo budete psát email, tak pokaždé polezete do menu a budete zase ořezávání vypínat? Nebo chcete mít ve slovníku ořezanou i normální verzi? Pak ale musíte po každém slovu vybrat které chcete. Zase špatně. Argument kolegy, že chce používat originální SMS aplikaci, když neumí pro něj základní funkci, je fakt vtipné. Co takhle nainstalovat alternativní, který umí vše? Pak stačí jen nastavit vše podle svého vkusu.. Mě spíš vadí , že není k dispozici slušná slide klávesnice. Go má mizerný algoritmus, takže navrhuje blbosti a věcně slovo rozsekává i když nepřeruším tah. Pak navíc napíše slov několik a hrozně zdržuje to opravovat. Nemluvě o tom, že čas od času prostě vygumuje minule napsanému slovo. SlideIt jsem používal asi rok, ale za celou dobu ani jedna aktualizace, ačkoliv je rozhodněte co opravovat. Nic jiného na výběr už není. Jen swype, který má perfektní algoritmus. Téměř nikdy se nesplete, ale pro mne má nepřekousnutelnou vadu. Má qwertz. A bez slide klávesnice psát za chůze je hrůza.

sax

sax

5.5.2012 12:27

vodicka.petr: No vidíš a zrovna SlideIt umí v SMS aplikaci diakritiku potlačit. Což je přesně to, co bych chtěl mít u Swiftkey…

cadyss

cadyss

5.5.2012 12:37

Tak ja nevim jak vy, ale ja pisu na swiftkey normalne bez diakritiky.

himymista

himymista

7.5.2012 23:53

No nevím, ale nechápu ten velkem mezerník. Mně budou tlačítka tečky, čárky a otazníku chybět, nevím, proč není možnosti volby, mezerník jsem nikdy nepoužil, pro dokončení slov používám výběr z predikcí a ne mezerník, bez toho bych se naopak úplně obešel :)

RSS (komentáře k článku)