Menu

Podívejte se na novou startovací animaci pro Cyanogen OS 12

Cyanogen se snaží zaujmout investory, proto během Mobile World Congressu představil inovovanou “identitu značky” s novým logem, webovými stránkami a celkově modernějším tónem marketingu. Kromě toho vývojářský tým kolem Cyanogenu tvrdě pracuje na vytvoření “alternativního Androidu” a zatím vypustil krátké video s ukázkou zaváděcí (“bootovací”) animace, která by v budoucnu měla být přehrávána během startu operačního systému. Proti minulosti, kdy grafickému stylu dominovala určitá honosnost, je nové provedení čistší a jednodušší. Pokud vydržíte až do konce, budete dokonce moci na krátký okamžik zahlédnout i to, jak má vypadat domovská obrazovka příští generace Cyanogen OS.

Zhruba před rokem zahájil telefon OnePlus One s operačním systémem Cyanogen OS (verze CM11S). Od té doby společnost intenzivně pracuje na oddělení dvou variant Cyanogenu – “komunitních sestavení” CyanogenMod a “komerční verze” Cyanogen OS. Oba systémy se od sebe nyní, kromě dalších změn, budou lišit právě bootovací animací. Očekává se, že Cyanogen OS 12, postavený na Androidu 5.0 Lollipop, vyjde v nadcházejících týdnech pro telefony OnePlus One a Micromax Yureka, u kterých se jistě dočkáme i mnoha dalších zajímavých změn. Součástí dvanácté verze bude také nový výchozí e-mailový klient Boxer.

Co na novou animaci říkáte? Líbí se vám, či nelíbí? Myslíte, že dostatečně vyjadřuje identitu Cyanogen OS? Podělte se o své názory v diskuzi pod článkem!

Zdroje: Android Central, Phandroid, Android Headlines, Android Police.

 

Komentáře

rici

rici

17.3.2015 10:20

ahoj, mozna nepisu na uplne spravne misto, ale problem s cyanogenem mi právě nastal.Vlastním one pus one a dnes se mi telefon znicehonic zapl do režimu točícího se znaku cyanogenu a telefon jde akorát vypnout a když ho zapnu točíme se dál… už asi 2 hodiny, nějaká rada?

Bruk

17.3.2015 10:30

@Rici: A co nějaká podpora na oficiálním fóru? Hledal jsi? Směřoval bych dotaz přímo tam, když už tam máme svou vlastní sekci pro ČR a SK ;-)

Vlastas11

Vlastas11

17.3.2015 10:33

Zkus najet do recovery a dej wipe cache dat. Podle me pomůže ;)

uni

uni

17.3.2015 10:41

Já nechci novou boot animaci, já chci podporu Qualcomm 805…..

FAKTUZMETEDZACINATESTVAT

17.3.2015 12:55

Každý nový uživatel s CM v telefonu = +1 přihozená lopata k hrobu systému jménem Android. Lidi vzpamatujte se proboha…

Josef Popovič

Josef Popovič

17.3.2015 15:41

Osobně bych si uvedenou zkomoleninu do telefonu nikdy nenainstaloval.

briza

briza

17.3.2015 17:19

Rici: recovery – factory reset – odemknout – nahrát recovery – flashnout jinou rom a zbavitsre toho cyanogen hnoje

Suudzi

suudzi 0

17.3.2015 18:08

Tak mně se cyanogenmod líbí oproti čistému droidu kvůli jeho nastavení, které normálně nebudeme mít v čistém droidu.. Proto jsem na něm :-D a že si mé údaje bere Google i cyanogen .. Chuj s tým.. Ale už jsem si myslel , že tato animace nahradí ten přihřátý hnus v cyanogenmodu ..

šakal

šakal

17.3.2015 21:13

proč je pro Vás cyanogenmod tak špatný?? já ho používám asi tak 4 roky na různých zaízeních (mimochodem hlavně na tomto fóru nenáviděném samsungu galaxy s5) a nemůžu si vynachválit….

FAKTUZMETEDZACINATESTVAT

17.3.2015 22:25

šakal: Mohl bych zde podrobně rozebrat nespočet důvodů. Nejlegračnější ale bude ten, až si jednoho dne půjdete Vy nebo nějaký přímý člen Vaší rodiny vyřídit pojištění nebo podat úvěr … a člověk u přepážky řekne NE a dále se s Vámi již nebude bavit. Prostě si uvědomte kdo za CM stojí a co z toho kdo těží. Je smutné, že si to uživatelé instalují dobrovolně.

šakal

šakal

17.3.2015 22:28

nevím proč by lidi u přepážky měl zajímat můj os…..

loqan

loqan

17.3.2015 22:41

FAKTUZMETEDZACINATESTVAT: tak nás pobav a trochu nám rozšiř obzory ;)

briza

briza

18.3.2015 5:20

Já teda nejsem paranoik, jako tady troll faktuzmewhatever, ale jsem příznivcem čistého androidu a to už CM dávno není.

wiglegummi

wiglegummi

18.3.2015 8:41

Hlavně by mě zajímalo co má můj os v tlf společnýho stím že mi v bance řeknou ne?
Pokaždé když jsem tam dorazil mi bylo řečeno ano :-)
A to používám cm už skoro 4 roky na 3 tlf a bez problémů.
Určitě pokud si běžný uživatel tlf a stačí ti na volání a sms tak si nechej čistý droid,, a určitě mluvím za cca 50% lidí co to tady pročítá aby jsi už konečně začal uvádět pravé důvody a do podrobna.
Jsi hrozně nespokojený člověk, stále se ti něco nelíbí. Ale o tom to tady není.
Jinak by se hodilo kdyby tu boot animaci uvolnily ke stažení, mám rád změny. :-)

RSS (komentáře k článku)