Podívejte se na novou startovací animaci pro Cyanogen OS 12

cyanogen_os_logo_ico

Cyanogen se snaží zaujmout investory, proto během Mobile World Congressu představil inovovanou “identitu značky” s novým logem, webovými stránkami a celkově modernějším tónem marketingu. Kromě toho vývojářský tým kolem Cyanogenu tvrdě pracuje na vytvoření “alternativního Androidu” a zatím vypustil krátké video s ukázkou zaváděcí (“bootovací”) animace, která by v budoucnu měla být přehrávána během startu operačního systému. Proti minulosti, kdy grafickému stylu dominovala určitá honosnost, je nové provedení čistší a jednodušší. Pokud vydržíte až do konce, budete dokonce moci na krátký okamžik zahlédnout i to, jak má vypadat domovská obrazovka příští generace Cyanogen OS.

New Cyanogen OS Boot Animation

New Cyanogen OS Boot Animation

Zhruba před rokem zahájil telefon OnePlus One s operačním systémem Cyanogen OS (verze CM11S). Od té doby společnost intenzivně pracuje na oddělení dvou variant Cyanogenu – “komunitních sestavení” CyanogenMod a “komerční verze” Cyanogen OS. Oba systémy se od sebe nyní, kromě dalších změn, budou lišit právě bootovací animací. Očekává se, že Cyanogen OS 12, postavený na Androidu 5.0 Lollipop, vyjde v nadcházejících týdnech pro telefony OnePlus One a Micromax Yureka, u kterých se jistě dočkáme i mnoha dalších zajímavých změn. Součástí dvanácté verze bude také nový výchozí e-mailový klient Boxer.

Co na novou animaci říkáte? Líbí se vám, či nelíbí? Myslíte, že dostatečně vyjadřuje identitu Cyanogen OS? Podělte se o své názory v diskuzi pod článkem!

Zdroje: Android Central, Phandroid, Android Headlines, Android Police.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

cyanogen android bez googlu titul

Cyanogen chce vytvořit “Android bez Googlu”

TOP Vašek Švec Vašek Švec
3 min. uložit na později

Komentáře (14)