Společnost Xiaomi již prodala 15 milionů telefonů Mi2

xiaomi

Kdo by v současné době neznal společnost Xiaomi, která svými smartphony vždy udělá díru do světa – ať už v prodejích, ceně či výkonu zařízení? Že se čínskému výrobci daří, potvrzuje i další zpráva, která prozradila obrovský počet prodaných telefonů řady Mi2 – 15 milionů. Při příležitosti tohoto skvělého výsledku se společnost rozhodla zlevnit také svůj přístroj Mi2s – model s 16 GB pamětí klesl ze 280 dolarů na 210 dolarů, 32 GB varianta ovšem zůstává na své ceně 290 dolarů. Starší verzi Xiaomi Mi2 jsme pro vás recenzovali zde, nejnovější model Xiaomi Mi3 v této recenzi.

Xiaomi Mi2 Velice povedený model Xiaomi Mi2s

Není to tak dlouho, co společnost Xiaomi představila model Mi3, a již nyní začínáme pomalu pokukovat po modelu Mi5, který by měl být představen ještě letos. Výrobci velice fandíme, neboť dokáže na trh přinést zařízení s nekompromisním výkonem, skvělým systémem MIUI a hlavně s rozumnou cenou. To se nám samozřejmě líbí. Máte i vy vlastní zkušenost s některým modelem této čínské společnosti?

zdroj: technobuffalo.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)