Menu

Soutěž: Ukaž kreativitu a vyhraj Samsung Galaxy S9+

Samsung soutez Galaxy S9 - ukaz kreativitu vyhraj nejlepsi Samsung

Pokukujete po novém telefonu? Tak to jste tady správně. Letos pro vás Svět Androida připravil jedinečnou soutěž “Ukaž kreativitu“. Co že to můžete vyhrát? Jeden z nejočekávanějších telefonů letošního roku, který patří ke špičce na trhu. Vyhrát můžete Samsung Galaxy S9+. I my v redakci netrpělivě čekáme, až se nám dostane první kus do ruky a budeme se moct podělit nejen o první dojmy, ale i o plnohodnotnou recenzi. Chcete být mezi prvními, kdo tento telefon získá? Tentokrát to bude fakt jednoduché a může se zapojit takřka každý. Stačí pouze nastartovat svou fantazii a kreativitu.

O co se bude hrát? Co je hlavní výhrou v soutěži?

Celkem jsme pro vás s partnery (Mobil Pohotovost a Samsung) připravili 10 vymazlených cen. Ti nejkreativnější z vás se mohou těšit hned na tři TOP Samsung telefony, ale ani ostatní nepřijdou zkrátka a získají 7 cool cen v podobě zajímavého příslušenství.

 

soutez Samsung Galaxy S9 vyhry

samsung galaxy s9 plus katalog

Samsung Galaxy S9+

1.0
 • Displej 6.2", 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED, 529 ppi
 • Procesor Exynos 9810
 • RAM 6 GB
 • Fotoaparát 2x 12 MP
 • Baterie 3500 mAh
 • Cena od 24 490 Kč

Jak dlouho bude soutěž “Ukaž kreativitu” trvat?

Od spuštění 26.2, jen tři týdny. Ale POZOR, každý týden jeden z vás vyhraje jeden telefon Samsung Galaxy S9+. Své soutěžní výtvory tedy můžete zasílat už od prvního dne. Ti, co nevyhrají v prvním týdnu, automaticky postupují do dalšího týdne atd. Jednu cenu můžete vyhrát pouze s jedním výtvorem, zapojit se ale můžete vícekrát. Je tedy jasné, že v prvním týdnu od zahájení soutěže, to bude především o emocích a nápadech, jelikož složitější a propracovanější výtvory asi budou chtít trochu více času. Sochu za týden asi neuděláte, ale kdo ví, rozhodně vás nechceme podceňovat.

Jak se zapojit?

Tentokrát jsme postavili soutěž “Ukaž kreativitu” tak, aby se mohl zapojit opravdu každý. Nevěříte? Stačí zapojit svou kreativitu a ztvárnit ji. Hlavním úkolem tedy je “Vytvořte/ztvárněte zajímavý příběh o novém Samsung telefonu – text, foto, video, malba, socha, 3D model… zkrátka to v čem se vám myšlenka vyjádří nejlépe“. A fantazii se meze opravdu nekladou, je tedy jen na vás zdali do ruky vezmete tužku… napíšete báseň, dláto… vytesáte sochu, zatančíte, ukážete adrenalinovou jízdu, či svojí můzu zachytíte štětcem, nebo kamerou/foťákem. Inspiraci můžete hledat úplně kdekoliv. V přírodě, kolem sebe, na internetu, nebo v naších dřívějších soutěžích tady, nebo tady :).

 1. Vytvořte/ztvárněte zajímavý příběh o novém Samsung telefonu
 2. Nasdílejte jej online (pozor na pravidla soutěže)
 3. Pošlete nám jej do redakce

 

Co bude hrát největší roli?

Naše odborná porota, složena z členů redakce Svět Androida a partnerů (Mobil Pohotovost a Samsung) bude u vaších výtvorů hodnotit hlavně:

 • Nápad
 • Originalitu
 • Emoce
 • Zpracování

Kdy to všechno vypukne?

Už to vypuklo :). Neváhejte a zapojte se do soutěže “Ukažte kreativitu a vyhrajte TOP telefon”.  Svá kreativní díla do naší redakce můžete zasílat na email soutez@svetandroida.cz. Tento článek budeme průběžně aktualizovat, tak abyste vždy měli po ruce vše potřebné a byli plně vyzbrojeni do soutěže. Zvýší se tím vaše šance na výhru mezi ostatními výtvory. Že jsi nikdy nic nevyhrál a chceš si telefon Samsung Galaxy S9 rovnou koupit? Můžeš na eshopu www.mp.cz s výhodou popsanou níže.

Chci ho rovnou koupit a výhodně

Patříte mezi ty, které telefon Samsung Galaxy S9+ okouzlil a chcete si jej rovnou koupit? I pro vás máme dobrou zprávu. Tedy vlastně rovnou dvě :).

 1. Pokud si telefon předobjednáte do 8. 3. Dostanete ho již 9. 3. Tedy o 7 dní dříve
 2. Navíc můžete získat bonus 2 500 Kč za starý telefon. Více na www.novysamsung.cz

 

POZOR

Nezapomeňte si pozorně přečíst pravidla na konci článku. Bylo by škoda nechat si tak super výhru proklouznout mezi prsty.

Kde najdu všechny výtvory?

Ty výherní uveřejníme ve speciálním sólo článku i s velkou gratulaci a můžou se těšit na skvělý Samsung Galaxy S9+. Ani ostatní ale nepřijdou zkrátka, jelikož pro ně máme připravenou síň slávy, tak aby vaší kreativitu mohli ocenit i jiní.

Pravidla soutěže (důležité)

 1. Každý váš výtvor musí být, nějakým způsobem vystavený veřejně a online (sociální sítě, web, fórum…) a běžně dostupný pro každého bez nutnosti loginu, registrace atd.
 2. Dokumentace každého výtvoru musí nést logo výrobce telefonu Samsung a logo Svět Androida, výtvor samotný tato loga mít nemusí.
 3. Výtvor musí být váš a vámi zpracovaný, musíte být prokazatelně jeho tvůrcem.
 4. Všechny výtvory musí být vystaveny online, nejpozději však poslední den soutěže (18.3).
 5. Výtvory je potřeba krom vystavení online, zároveň zaslat na email soutez@svetandroida.cz, nebo u hmotných kreativ na adresu redakce Svět Androida, Sokolovská 352/215, 190 00 Praha 9-Vysočany.
 6. U hmotných kreativ musí být výtvor prokazatelně odeslán na adresu redakce poslední den soutěže, to samé platí u emailu.
 7. Osobní předání soutěžních kreativ, bude možné pouze ve výjimečných případech, to pouze na adrese redakce a pokud to nepůjde jinak.
 8. Jednu cenu můžete vyhrát pouze s jedním výtvorem, zapojit se ale můžete vícekrát.
 9. V případě zjištění, že nejste autorem díla, nebo jiného podvodu, bude dílo ze soutěže vyřazeno i zpětně.

Partneři soutěže “Ukaž kreativitu”

Mobil Pohotovost “Jsme nadšeni, že jsme se mohli stát partnerem teto kreativní soutěže a těšíme se na vaše výtvory. Pokud ale nechcete čekat, telefon si už teď můžete předobjednat na eshopu www.mp.cz

Komentáře

Libb

Libb 20

21.2.2018 12:24

Co když udělám ledovou sochu nebo něco co váží 3 tuny? ;)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

21.2.2018 12:29

Tak to bude naprosto skvělé a kreativní Libore. Stačí už pak jen z “Podmínky soutěže (důležité)” splnit bod 1) a pak bod 7) po předchozí domluvě.

Cardi

cardi -40

21.2.2018 14:42

to je zase kravina a ve finale si mobil rozdeli borci ze samsungu :D komedie pro lidi zacina njn

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

21.2.2018 15:21

cardi:
Nevím, na jaké jiné weby chodíte, nebo na jaké způsoby jste zvyklý, ale na Svět Androida nic podobného neprovozujeme.

Vážně vás moc nechápu. Zřejmě máte ale hodně těžký život, jinak si váš postoj nedovedu vysvětlit. Už dlouho navštěvujete web Svět Androida, kde pravidelně čtete zajímavé články, ale i přes to je většina vaších komentářů plná ironie, kritiky a narážek. Cardi udělejte s tím prosím něco, takto se z vás brzo stane opovrhovaný trol a to určitě nechcete.

Moje reakce není podnět pro off topic diskuzi, tak to prosím respektujte. Díky

Abkraka_a

AlešA 4

21.2.2018 17:55

Děkuji, že nám dáte možnost soutěžit :)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

21.2.2018 18:35

AlešA:
Jsme rádi, že jsme mohli pro vás takovouto soutěž připravit. A moc se těšíme na kreativní výtvory.

Mattt184

Mattt184 0

22.2.2018 15:24

Mohu vytvořený projekt sdílet na sociální síti Google+ ?
Předem děkuji za odpověď.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

22.2.2018 15:29

Mattt184:
Ano můžete, jej sdílet na jakékoliv sociální sítí. Podmínkou je ale, aby byl dostupný veřejně pro všechny, bez nutnosti registrace, nebo loginu.

Jackal

jackal 1

22.2.2018 21:40

@Petr Mišák toto inac tiez nechapem, chodi sem ista mnozina lodi, ktorych tu vidim dlhe mesiace, ale vkuse nadavaju na vsekto, na kazdu iniciativu, aktivitu, ako je to vsetko na hovno, ale stale som chodia, klikaju clanky a pisu komentare :D :D :D

Cardi

cardi -40

23.2.2018 18:19

Petr Mišák tak hlavne ze vase články za něco stojí :) když si to myslíte plus ty soutěže jestli jsem trol nebo ne to je na vás ja si z webu dělám jen pr…. :) a rád se zde psoměju. těžký život? to fakt ne :D to bych zde fakt nechodil. Děkuji pane moderátor za optání co tam máte dále? :)

SkyblockJeSuper

Fjuro 3

23.2.2018 22:02

cardi drž hubu a nelez na tenhle server, když se ti nelíbí. A podívej se na svojí karmu, pak něco piš.

Tidkiuni

tidkiuni 0

25.2.2018 15:31

Nejdříve mě soutěž nadchla, ale dělat ze sebe blbečka, to raději tu svou s8ku prodám a s9ku si sám koupím i bez šaškování..

Ale důležité info, když kliknu na zvonek, ukáže se mi, že mám upozornění blokovány, ale ani v nastavení prohlížeče, ani v profilu žádnou možnost odblokovat upozornění nemám :/ neřešil někdo?

Cardi

cardi -40

25.2.2018 18:26

Fjuro: ty si myslíš že mě nějaká karma zde zajímá? to jako vážně? :D to si děláš prdel :D

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

25.2.2018 22:31

tidkiuni:
To prvotní nadšení ze soutěže je fajn, ostatně koupit si jej můžete kdykoliv, tak proč to nevyzkoušet. To jaký způsob kreativity zvolíte je opravdu jen na vás.

Pokud se ale přece jenom rozhodněte prodat svou S9 a jít do S9 napřímo, můžeme doporučit Mobil Pohotovost , kde mají zajímavé výkupní ceny a vše vyřešíte na jednom místě https://www.mp.cz/mobilni-telefon-samsung-galaxy-s9-g965f-64gb-dual-sim-midnight-black

Miro4994

miro4994 0

26.2.2018 11:35

Dobrý den, můžu se zeptat co vše by měla obsahovat dokumentace výtvoru a v jakém by měla být formátu? Předem děkuji! :)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

26.2.2018 12:02

miro4994:
Dokumentace výtvoru, může být v některých případech i výtvor sám. Pokud tedy budete například dělat grafiku. Pokud ale budete dělat sochu, je potřeba ji vyfotit a tuto fotku i s logy umístit na internet. viz pravidla soutěže.

Piwrnec

Piwrnec 0

26.2.2018 12:38

Zdravím, jak je to teda s přesným termínem soutěže? v článku máte že to odstartujete 26.3. ale pak následuje že soutěž už běží a že výtvory se mají odevzdat do 18.3. Je to tedy toho 26.3. překlep? Díky a neberte to nějak zle jen se ptám…

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

26.2.2018 12:49

Piwrnec:
Dobrý postřeh, upraveo. Jedná se pouze o šotka, který nám v článku řádil. Soutěž ale opravdu začíná 26.2. Čili už dnes se můžete do soutěže zapojit, své výtvory vystavovat online a zasílat je na emailovou adresu soutez@svetandroida.cz

Piwrnec

Piwrnec 0

26.2.2018 20:39

Tak super, chystam neco zabavnyho, tak doufam ze to bude stat za to a bude moje myslenka pochopena.teste se!diky

Minh

Minh 0

26.2.2018 21:29

Chtěl bych se zeptat, co tím myslíte že musím přidat loga mp a svetandr.? Kam to mám jako dát? A ještě bych se chtěl zeptat ohledně toho, jak mám přidat nějaký příspěvek na fórum. Děkuji

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

27.2.2018 12:52

Minh:
Stačí když ty loga přidáte na online záznam, čili pokud to bude socha, je potřeba ji vyfotit, do fotky přidat loga viz “pravidla soutěže” bod 2 a vystavit na internet.
Pokud ale děláte například uměleckou fotku, tak loga můžete přidat přímo do ní a ušetřit si tak jeden krok. Jen pozor, jedná se o dvě loga – Svět Androida a Samsung. Nepoplést to.

Minh

Minh 0

27.2.2018 18:56

Děkuji, nicméně bych potřeboval znát i druhou odpověď, jak mužů přidat příspěvek na Fórum?

Dede64

Dan 5

27.2.2018 18:57

Je možné loga graficky editovat (upravit jejich barvu/použít je jen jako obrys), aby lépe zapadla do díla?

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

27.2.2018 20:00

Minh
A které konkrétní fórum myslíte. Vaše dílo může být ale vystavené kdekoliv online, tak aby bylo dostupné pro všechny.

Dan
Loga bohužel upravovat nelze, ale dle pravidel je váš výtvor nemusí obsahovat, pouze jeho online dokumentace.

Minh

Minh 0

27.2.2018 22:30

Tak něco mi tu není jasné.Vy říkáte, že dílo je možné dát na Google+, ale taky píšete, že na to musí být přístup bez Loginu a registrace, to platí i pro FB?

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

27.2.2018 22:42

Minh:
Ano. Všechny posty na sociálních sítích jsou (až na výjimky) přístupné bez loginu, pokud dáte váš post jako veřejný. A to je potřeba splnit i zde.

Dejavu

Dejavu 0

28.2.2018 6:21

Jak je to s odesláním na adresu redakce. Aby můj výrobek byl zařazen do prvního kola (do 4.3.) musí už být prokazatelně odeslán na vaši adresu, nebo stačí jej zvěřejnit online a poslat jej o pár dní později?

Marieruc

marieruc 0

28.2.2018 11:15

Dobrý den – mohu mít výtvor vystavený takto? Jinak mailem jsem ho už posílala :-) https://plus.google.com/112990786678237607379/posts/ALfzgeWfBjH?hl=cs

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

28.2.2018 11:43

Dejavu:
Váš výtvor musí být prokazatelně odeslán na adresu redakce, nejpozději v poslední den soutěže. Pokud jej budete odesílat poštou, je potřeba aby na podacím lístku bylo nejpozdější datum 18.4.

marieruc
Skvělé, takto je to naprosto OK

LukABS

LukABS 0

28.2.2018 12:38

Dobrý den, bude stačit, když bude výtvor nahrán na ulozto.cz jako veřejný soubor? Bude ke stažení i bez registrace po zadání ověřovacího kódu a omezenou rychlostí.

Ondrakindl

ondrakindl 0

28.2.2018 13:01

Můžu se zeptat kam dát v animaci loga když vam to nestačí v dolnich rozích?

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

28.2.2018 13:14

LukABS:
Pokud by tam nebyl ten ověřovací kód tak ano. Váše kreativa musí být dostupná na kliknutí pro všechny a bez dalších kroků.

ondrakindl:
Umístění log, je v pořádku, jen jste je udělal průhledné a nejdou téměř vidět. Pokud vše opravíte jak jsme vám psali emailem, mělo by to být OK.

Minh

Minh 0

28.2.2018 20:21

Takže pokud to chápu dobře, příspěvek mohu dát na Google+

Dede64

Dan 5

28.2.2018 21:28

Zde je asi univerzální odpověď: Kamkoli to nahrajete, zkuste si zkopírovat odkaz a otevřít ho v anonymním okně. Pak ihned poznáte, zda to půjde otevřít všem.

Navi-Aldner

Navi-Aldner 0

1.3.2018 16:19

A můžou ta loga být namalovaná popřípadě černobílá?
díky

Navi-Aldner

Navi-Aldner 0

1.3.2018 16:27

A může to být obrovská maketa?

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

1.3.2018 18:22

Minh:
Ano můžete ho dát kamkoliv na internet, kde bude veřejně dostupný pro všechny.

Dan:
Přešně, díky.

Navi-Aldner
Loga bohužel nelze nijak upravovat ani do nich jakkoliv zasahovat. Pokud ale kreslíte obraz, tak ten loga mít nemusí. Pokud ale pak budete obraz fotit a vystavovat na internetu, tak do fotky je potřeba loga již přidat.

Minh

Minh 0

2.3.2018 23:08

Chtěl bych se ještě zeptat, když jsem napsal báseňa chci to dát na Google+, jak bych mohl přidat loga k tomu?

Minh

Minh 0

2.3.2018 23:15

Tady mám odkaz, kdyby tam nebylo něco v pořádku, prosím napište Děkuji mnohokrát za ochotu
https://plus.google.com/115082605609532850642/posts/31QkxPTcpnq

Venousek89

Venousek89 0

3.3.2018 2:18

Kontroloval někdo to logo světa androida? Ještě menší nešlo udělat?…Totálně nepoužitelné.

Ondrakindl

ondrakindl 0

3.3.2018 13:44

Jono :D protože ten odkaz na to logo je odkaz na link s databáze tohohle webu :D je to stejne rozlišení jako to logo co je nahoře na stránce

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

3.3.2018 18:08

Minh:
Jako jo no, ale ty loga tam nejsou ideální. Možná bych to dal do PDF a ty loga na spodek.

Venousek89
Kontroloval, ale necháme tedy zvětšit :) a v článku ho vyměníme.

Minh

Minh 0

3.3.2018 19:47

Dobrá, ale takhle to mám podobně když jsem vám poslal mail do redakce, bude to vadit ? Nebo mám ještě jednou poslat mail s logy u výtvoru?

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 1

3.3.2018 21:08

Venousek89: do článku jsme doplnili větší logo, naleznete ho pod stejným odkazem jako to staré.

Minh

Minh 0

3.3.2018 22:43

Chtěl bych se ještě zeptat jestli výtvor, který posílám do redakce musí mít také loga. Díky

Janantosovsky

Stringo 3

4.3.2018 9:34

Já tedy nevím, ale buď jsem blázen já, nebo je jich na fóru opravdu hodně… Co je nepochopitelného na pravidlech soutěže? Loga jsou oficiálně stažitelná z googlu i v mega rozlišení, je jasně napsáno, že loga musí být na on-line vystavené verzi, tudíž originál co posíláte do redakce je obsahovat nemusí (takže půjde především o hmotné výtvory, u obrázku, prezentací, videí apod. není problém to mít i u originálu), to samé je u odkazů, prostě to musíte vyzkoušet jak psal “Dan” nakopírovat do prohlížeče a musí to běžet, na ulož.to jdou nahrát videa, která se při uložení jako veřejné umí přehrát live bez potřeby stahování, ostatní soubory se musí stahovat, FB musíte mít veřejné a taky se nikdo nemusí registrovat, YouTube je další server kde se dají videa přehrát bez registrace… Loga se neupravují, prostě stáhněte originál a vložte ho tam. Jinak by to mělo být spojené hlavně se Samsungem toho bych se asi držel, protože upřímně udělat 5ti stránkovou prezentaci, kde bude na poslední stránce S9ka s logy a tím spojitost se Samsungem končí asi není úplně ideální.

A pro ty, co tu prskají neustále ohledně chodu fóra – nechoďte sem, nejsme tu na nějaké zamindrákované hňupy zvědaví, nikdo vás nenutí sem chodit!!!

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

4.3.2018 10:05

Minh:
Takto na G+ je to v pořádku.

Dede64

Dan 5

4.3.2018 16:04

Chápu to tak správně, že první dva týdny se soutěží jen o 2 telefony a zbytek cen se rozdělí až po 3. týdnu?

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

4.3.2018 17:19

Dan
Celou dobu se soutěží o všechny ceny, jen se s jejich rozdáváním nečeká až na konec.

RSS (komentáře k článku)