Soutěž o LG Optimus L9 – odpověz správně a vyhraj nabušený smartphone!

LG-Optimus-L9-India

Plánujete nový smartphone? Myslíte si, že se dobře orientujete v mobilních telefonech a vaše mozkové závity vás v otázkách o androidích přístrojích nezklamou? Pak odpovězte správně na tři soutěžní otázky a nabušený telefon Optimus L9 od společnosti LG může být váš! Spolu s naším partnerem, společností LG, jsme si pro vás připravili soutěž o tyto dva skvělé přístroje – ty mohou již brzy zahřívat vaši kapsu, pokud správně odpovíte.

K účasti v soutěži stačí vyplnit své jméno, kontaktní e-mail a správně zodpovědět 3 soutěžní otázky. V případě, že si nebudete jisti správnou odpovědí, doporučujeme se podívat do našeho katalogu a prozkoumat možnosti premium účtů, kde najdete všechny správné odpovědi. Vyhrát tedy může opravdu každý.

Soutěž probíhá v termínu 11. 3. 2013 12:00 – 18. 3. 2013 23:59.

Co můžete v soutěži vyhrát?

2× LG Optimus L9 v hodnotě 6 999 Kč 

lg_optimus_l9

Elegantní, velký, lehký a přesto výkonný a vybavený smartphone se systémem Android. I tak by se dala rozvinout a charakterizovat slova Optimus L9. Tento štíhlý smartphone nabídne ve své výbavě obrovský a kvalitní dotykový displej, dvoujádrový procesor, 1 GB RAM paměti a systém Android 4 Ice Cream Sandwich, který se brzy dočká svého vylepšení v podobě Jelly Beanu. Mezi výbavou samozřejmě nechybí ani bezdrátové technologie Wi-Fi, Bluetooth nebo třeba NFC, které se stává dominancí pouze modernějších a výkonnějších přístrojů, kam L9 rozhodně patří. Obrovská 2150mAh baterie s technologií Sio+ zajistí, že váš smartphone vydrží při životě déle, než to dokážou přístroje konkurence. Interní paměť se vyšplhala na 4 GB a nechybí ani podpora karet MicroSD.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Soutěžní otázky a pravidla soutěže

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz ve spolupráci se společností LG.
  2. Soutěž se koná v termínu 11. 3. 2013 12:00 – 18. 3. 2013 23:59.
  3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska
  4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vygenerováni dva výherci, které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

O společnosti LG

Nadnárodní gigant LG Electronics, Inc. (společnost LG) je přední globální inovátor v oboru spotřební elektroniky, mobilní komunikace a domácích spotřebičů. Zaměstnává více než 84 000 lidí, kteří pracují ve 112 provozech v 81 dceřiných společnostech na celém světě.

Společnost LG tvoří pět obchodních divizí – Domácí zábava, Mobilní komunikace, Domácí spotřebiče, Klimatizace a Obchodní řešení – s celosvětovým obratem ve výši desítek miliard amerických dolarů. LG je jedním z předních světových výrobců televizorů s unikátní technologií LG CINEMA 3D, audio a video produktů každoročně oceňovanými odborníky, mobilních telefonů, klimatizačních zařízení a praček s unikátním motorem Direct Drive a technologií LG 6 Motion.

lg_logo

Soutěž probíhá v termínu 11. 3. 2013 12:00 – 18. 3. 2013 23:59.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (50)