Klávesnice SlideIT nyní v akci za 20 Kč

SlideIT-Soft-Keyboard

Dnešní telefony povětšinou neobsahují hardwarovou klávesnici, a proto se musíme spolehnout na klávesnici virtuální, která je zobrazena na displeji telefonu. Poměrně oblíbeným způsobem psaní na virtuální klávesnici se stal Swype, díky kterému píšeme slova jednoduše tak, že jedním pohybem přejedeme po písmenech, která slovo obsahuje. Tato technika je velice efektivní a po vytvoření rozsáhlého slovníku je psaní skutečně bleskové. Swype klávesnici obsahují přístroje značky Samsung, ostatní uživatelé mohou sáhnout po velmi oblíbené alternativě – klávesnici SlideIt. Cena této klávesnice nyní rapidně klesla a je možné ji v těchto dnech pořídit za 20 Kč, což je opravdu skvělá nabídka.

SlideIT keyboard – Make It Easy To Write

SlideIT keyboard - Make It Easy To Write

SlideIT Keyboard
SlideIT Keyboard

Tato zprávička byla zaslána čtenářem (Petr Dombrovský) portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Jan Dolejš]

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)