Skládací telefon od Samsungu se opět odkládá. Problém není v displeji

skladaci telefon samsung galaxy x

Už to vypadalo, že skládací telefon od Samsungu má našlápnuto k oficiálnímu oznámení. Minulý rok řekl šéf mobilní divize Samsung DJ Koh, že skládacího telefonu dočkáme někdy v roce 2018. Uběhlo ale jen pár dní z tohoto roku a opět šéf divize promluvil.

Skládací telefon možná až v roce 2019

V posledních měsících jsme mohli vidět i poměrně velké množství nových patentů a úniků, což je určitě dobrým znamením, že se nový telefon chystá. Jenže nebude tu tak brzy, jak jsme doufali. Přitom společnost ZTE již představila a prodává nějakou chvíli vlastní verzi skládacího telefonu Axon M.

skladaci telefon samsung hry

A jaký je problém se skládacím telefonem Samsungu? Podle šéfa mobilní divize Samsungu to je překvapivě uživatelské rozhraní. Technologie skládacího displeje je podle všeho v pořádku, jiná zpráva z Jižní Koreje hovoří o tom, že do konce března budou ještě probíhat poslední úpravy, výroba panelů začne v září a kompletní telefon by se měl začít masově vyrábět v listopadu roku 2018. U skládacího telefonu Samsung už přišlo ale tolik odkladů, že i rok vydání 2019 nemusí být stále finální.

Očekává se, že zařízení bude mít 7,3″ velký OLED displej, který půjde složit do menšího chytrého telefonu, v rozložené podobě pak má fungovat jako tablet.

Myslíte si, že se příští rok dočkáme skládacího telefonu od Samsungu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)