Samsung Galaxy Round se prodává nečekaně málo, proč?

GalaxyRound_610x382

Společnost Samsung se nedávno pustila do zcela neprobádaných vod flexibilních displejů, o nichž nevěděla, jaký budou mít úspěch mezi koncovými zákazníky. Vyrobila chytrý telefon Samsung Galaxy Round, který nesl právě flexibilní displej a vyznačoval se typickým prohnutým tvarem. Bohužel se nedočkal očekávaného ohlasu.

SamsungGalaxyRound_Smile_610x172

Podle nejnovějších zpráv Samsung doposud od uvedení Galaxy Round prodal pouhých 10 000 kusů po celém světě. To může být teoreticky zapříčiněno dvěma faktory. První z nich je fakt, že se přístroj většinou nenachází na výstavce v obchodech a druhý důvod může být nalákání pouze specifického okruhu zákazníků, kteří se o flexibilní displeje blíže zajímají.

Telefon má na svoje poměry cenovku nasazenou velmi vysoko a využití flexibilních displejů není v tuto chvíli více než nedostačující. Kromě toho, že je telefon pouze zakřivený, nedokáže prakticky ani to, co konkurenční řešení od LG.

samsung-galaxy-round-vs-lg-g-flex-2

Přesto držíme Samsungu palce, aby příští generace byla o další krůček dále a přinesla více novinek za přiměřenější cenu.

Máte doma Galaxy Round? Vidíte výhodu ve flexibilních displejích?

Zdroj: SamMobile

Hlasujte pro nejlepší zařízení roku a vyhrajte jedno z nich! O čem je řeč? Android Roku 2013!

logo_tmava_cs_CZ

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)